Ogłoszenie z dnia 2023-04-26
Powiązane ogłoszenia:
- 2023/BZP 00188104/01 - Ogłoszenie z dnia 2023-04-23
- 2023/BZP 00225334/01 - Wynik z dnia 2023-05-19
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Obsługa serwisowa oprogramowania Infomedica/AMMS wraz z serwisem baz danych ORACLE (33.2023).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304473
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: ks. J. Bielawskiego 18
1.4.2.) Miejscowość: Brzozów
1.4.3.) Kod pocztowy: 36-200
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wojciech.majkowski@szpital-brzozow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-brzozow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193947
2.2.) Data ogłoszenia: 2023-04-26
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2023/BZP 00188104
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
5.8. Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą:
Po zmianie:
Aktualne zaświadczenie wystawione na potrzeby obecnego postępowania przez Asseco Poland SA, potwierdzające że wykonawca jest autoryzowanym partnerem Asseco Poland SA (dotyczy przypadku gdy Asseco Poland SA nie jest wykonawcą).
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
5.9. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą:
Po zmianie:
TAK
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
5.10. Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu Przed zmianą:
Po zmianie:
Aktualne zaświadczenie wystawione na potrzeby obecnego postępowania przez Asseco Poland SA, potwierdzające że wykonawca jest autoryzowanym partnerem Asseco Poland SA (dotyczy przypadku gdy Asseco Poland SA nie jest wykonawcą).
INNE PRZETARGI BRZOZÓW
więcej: przetargi BRZOZÓW »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Usługa serwisowa do aparatów do posiewu krwi oraz płynów ustrojowych Bactec FX 200 oraz Bactec FX 40
- Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, konserwacji i napraw sprzętu oraz aparatury medycznej Szpitala Powiatowego w Zakopanem
więcej: Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





