eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi WarszawaWOLNA RĘKA-na dostawę testów do potwierdzenia obecności przeciwciał anty - HCV wraz z tacami do aparatu AutoBlot 3000 i kartami do odczytu wyników

To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie



Ogłoszenie z dnia 2011-07-13

Warszawa: WOLNA RĘKA-na dostawę testów do potwierdzenia obecności przeciwciał anty - HCV wraz z tacami do aparatu AutoBlot 3000 i kartami do odczytu wyników
Numer ogłoszenia: 198082 - 2011; data zamieszczenia: 13.07.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 141686 - 2011r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Instytut Hematologii i Transfuzjologii, ul. Indiry Gandhi 14, 02-776 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 349 62 22, faks 022 349 62 23.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: WOLNA RĘKA-na dostawę testów do potwierdzenia obecności przeciwciał anty - HCV wraz z tacami do aparatu AutoBlot 3000 i kartami do odczytu wyników.

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Testy typu WB do potwierdzenia obecności przeciwciał anty-HCV 20testów/op. Tacki do aparatu wykonującego testy WB z 20 miejscami na paski WB. Protokoły WB do skanera odczytującego wyniki WB.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.62.00 - Odczynniki do badania krwi .

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

Część NR: 1   

Nazwa: Dostawa testów do potwierdzenia obecności przeciwciał anty - HCV wraz z tacami do aparatu AutoBlot 3000 i kartami do odczytu wyników

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 13.06.2011.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Transfarm Sp. z o. o., ul. Zaciszna 25A, 02-912 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 185700,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 200340,00

  • Oferta z najniższą ceną: 200340,00 / Oferta z najwyższą ceną: 200340,00

  • Waluta: PLN.

ZAŁĄCZNIK I

Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę

  • 1. Podstawa prawna

    Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a, art. 67 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.

  • 2. Uzasadnienia wyboru trybu

    Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.

    Zamówienie z wolnej ręki:- art.67 ust. 1 pkt 1a i pkt. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych z dn. 29 stycznia 2004 r (Dz. U. z 2010 r. nr 113 poz. 759 ze zm.). Firma Transfarm Sp. z o.o. jest jedynym dystrybutorem na rynku polskim testów Inno-Lia HCV Score, firmy Innogenetics. Testy te służą do wykonywania badań na potwierdzenie obecności przeciwciał anty-HCV w Pracowni Serodiagnostyki Wirusów Przenoszonych przez Krew; posiadają porównywalne parametry z dotychczas stosowanymi z firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., z którą w marcu 2011r. Instytut podpisał umowę, od której odstąpił z powodu braku dostaw. Inne firmy nie posiadają testów o wymaganych, bądź porównywalnych parametrach.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.