To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-07-15
Wrocław: Świadczenie usług digitalizacji wybranych zbiorów bibliotecznych Politechniki Wrocławskiej
Numer ogłoszenia: 188205 - 2010; data zamieszczenia: 15.07.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 137691 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Politechnika Wrocławska, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, woj. dolnośląskie, tel. 071 3202182,3203145, faks 071 3202143.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Świadczenie usług digitalizacji wybranych zbiorów bibliotecznych Politechniki Wrocławskiej.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług digitalizacji wybranych zbiorów bibliotecznych Politechniki Wrocławskiej. Szczegółowe informacje o przedmiocie zamówienia i sposobie realizacji zamówienia- zawarte są w Rozdziale II Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Do digitalizacji przeznaczono książki (w tym starodruki), czasopisma, grafiki, mapy, itp. część zbiorów pochodzi z XIX wieku i okresu wcześniejszego, więc usługa digitalizacji wymaga uwzględnienia stopnia zachowania zbiorów. Przedmiotem zamówienia jest digitalizacja 450 000 stron, w formatach od A5 do A1, wybranych zbiorów bibliotecznych Politechniki Wrocławskiej. Zamówienie będzie realizowane przez 3 lata, w każdym roku po około 150 000 stron. Realizacja przedmiotu zamówienia następować będzie etapami, zgodnie z przekazywanymi przez Zamawiającego kolejnymi partiami zbiorów (minimum 12 000 stron/miesiąc). Termin realizacji zamówienia częściowego wynosi 30 dni liczonych osobno dla każdej partii zbiorów od daty jej przekazania do digitalizacji przez Zamawiającego. Zbiory biblioteczne i pliki cyfrowe zdigitalizowanej partii materiałów bibliotecznych zapisane na nośnikach CD i DVD dostarczane będą przez Wykonawcę po wykonaniu usługi do siedziby Zamawiającego. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, po uzgodnieniu z Zamawiającym, okres wykonania usługi można wydłużyć o kolejne 30 dni. Przedłużenie okresu wykonania usługi nie może spowodować zmniejszenia ilości zdigitalizowanych stron w ciągu roku kalendarzowego. Po wcześniejszym uzgodnieniu między stronami dopuszcza się możliwość zdigitalizowania większej partii materiałów bibliotecznych w krótszym czasie, przy zachowaniu około 150 000 stron na rok. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 72.31.22.00 - Usługi optycznych urządzeń rozpoznawczych 72.31.00.00 - Usługi przetwarzania danych 72.25.20.00 - Usługi komputerowe w zakresie archiwizowania .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 02.07.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 2.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- DIGITAL-CENTER SP. Z O.O., KRZEMOWA 1, 62-002 SUCHY LAS, kraj/woj. wielkopolskie.
- MIKROFILM-CENTER, DIGITAL-CENTER ANDRZEJ CHOJNACKI, OS. ORŁA BIAŁEGO 4-44, 61-251 POZNAŃ, kraj/woj. wielkopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 630000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 450180,00
Oferta z najniższą ceną: 219600,00 / Oferta z najwyższą ceną: 450180,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WROCŁAWIA
- Dostawa płynów infuzyjnych, żywienia poza- i dojelitowego, koncentratów do dializy na 2 lata.
- Dostawa odczynników do biologii molekularnej na podstawie umowy ramowej
- Świadczenie usługi przygotowywania i wydawania posiłków dla zatrzymanych w PDOZ: KMP Jelenia Góra, KPP Środa Śląska, KPP Polkowice.
- SZP/243-335/2025 Dostawa elektrodynamicznego wzbudnika z poziomym stolikiem wraz z akcesoriami dla Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej
- Sprzątanie pomieszczeń: pokoje biurowe, sala operatorska, sala szkoleniowo-konferencyjna, korytarze, klatka schodowa, szatnie, zaplecze socjalne, pomieszczenia sanitarne, pomieszczenie piwniczne
- Usuwanie awarii i wykonywanie drobnych remontów w zakresie robót sanitarnych wewnętrznych w placówkach oświatowych, Radach Osiedli oraz innych obiektach podległych Gminie Wrocław
więcej: przetargi w Wrocławiu »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





