To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-07-09
Żary: Remont dachu i elewacji budynku Urzedu Gminy w Żarach
Numer ogłoszenia: 182503 - 2010; data zamieszczenia: 09.07.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 150453 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Żary, Aleja Jana Pawła II 6, 68-200 Żary, woj. lubuskie, tel. 068 4707300, 4707301, 4707317, faks 068 4707303.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Remont dachu i elewacji budynku Urzedu Gminy w Żarach.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Remont dachu o powierzchni ok. 150m2 obejmuje: wymianę dachówki karpiówki półokrągłej i dachówki wieżowej półokrągłej, wymianę pokrycia z papy na pokrycie z papy termozgrzewalnej z podkładem z papy wentylacyjnej oraz wszystkie obróbki blacharskie z blach tytanowo-cynkowej z rynnami spustowymi, wymiana włazu dachowego ze schodami składanymi, wykonanie kominów wentylacji grawitacyjnej na istniejących kanałach, wymiana instalacji piorunochronnej.Remont elewacji o powierzchni ok. 600m2 obejmuje: wymianę tynku na elewacji ok. 50% na ścianach południowej i zachodniej, malowanie elewacji farbami silikonowymi, skucie tynku do poziomu cokołu i ułożenie płyt piaskowca , skucie istniejącej nawierzchni schodów wejściowych i obłożenie granitem, wymiana drzwi wejściowych, demontaż oświetlenia zewnętrznego , przełożenie przewodów..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.26.19.00 - Naprawa i konserwacja dachów 45.45.30.00 - Roboty remontowe i renowacyjne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 09.07.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Zakład Ogólnobudowlany Grażyna Husar-Zakowicz, ul. Jęczmienna3, 68-200 Żary, kraj/woj. lubuskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 235656,30 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 330360,64
Oferta z najniższą ceną: 330360,64 / Oferta z najwyższą ceną: 330360,64
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z ŻAR
więcej: przetargi w Żarach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Prace remontowo-budowlane w istniejących pracowniach, montaż windy platformowej zewnętrznej, instalacja trzech platform przyschodowych oraz montaż pochylni zewnętrznej
- Przebudowa z rozbudową i zmianą sposobu użytkowania budynku szkoły w Rusinowie na budynek mieszkalny wielorodzinny
- Przebudowa i remont pomieszczeń świetlicy wiejskiej w Składowicach - etap II.
- Termomodernizacja przychodni przy ul. Gwiaździstej 23 w Głogowie
- Adaptacja pomieszczeń miejskich przedszkoli publicznych w Bolesławcu celem stworzenia 6 sal sensorycznych realizowana w ramach projektu: "Rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych...
- WYKONANIE ROBÓT W SYSTEMIE "ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ" - WYKONANIE WYMIANY STOLARKI OKIENNEJ W LOKALACH MIESZKALNYCH WE WROCŁAWIU, PRZY UL. K. MARCINKOWSKIEGO 10/3, PRUSA 37-39/11, GAJOWA 43/1, BOCZNA 5/5
więcej: Naprawa i konserwacja dachów »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





