To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2016-08-12
Kraków: Zakup i dostawa fabrycznie nowego cytometru obrazowego wraz z wyposażeniem dodatkowym o parametrach technicznych i ilościowych opisanych w załączniku A do SIWZ, niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania oprogramowaniem oraz innymi usługami, na potrzeby Jagiellońskiego Centrum Rozwoju Leków (JCET), mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-348, przy ul. Bobrzyńskiego 14
Numer ogłoszenia: 179973 - 2016; data zamieszczenia: 12.08.2016
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 162315 - 2016r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Jagielloński, ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków, woj. małopolskie, tel. 012 4324450, faks 012 4324451.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zakup i dostawa fabrycznie nowego cytometru obrazowego wraz z wyposażeniem dodatkowym o parametrach technicznych i ilościowych opisanych w załączniku A do SIWZ, niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania oprogramowaniem oraz innymi usługami, na potrzeby Jagiellońskiego Centrum Rozwoju Leków (JCET), mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-348, przy ul. Bobrzyńskiego 14.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego cytometru obrazowego wraz z wyposażeniem dodatkowym o parametrach technicznych i ilościowych opisanych w załączniku A do SIWZ oraz niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania oprogramowaniem, na potrzeby Jagiellońskiego Centrum Rozwoju Leków (JCET), mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-348, przy ul. Bobrzyńskiego 14. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługę montażu, instalacji, uruchomienia, przetestowania zamawianej aparatury oraz przeszkolenia personelu zamawiającego, w niezbędnym do pracy zakresie.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 38.50.00.00 - Aparatura kontrolna i badawcza 38.43.45.10 - Cytometry .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Zakup i dostawa fabrycznie nowego cytometru obrazowego wraz z wyposażeniem dodatkowym o parametrach technicznych i ilościowych opisanych w załączniku A do SIWZ, niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania oprogramowaniem oraz innymi usługami, na potrzeby Jagiellońskiego Centrum Rozwoju Leków (JCET), mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-348, przy ul. Bobrzyńskiego 14
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 12.08.2016.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- WITKO Sp. z o.o., Al. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź, kraj/woj. łódzkie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 620000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 762600,00
Oferta z najniższą ceną: 762600,00 / Oferta z najwyższą ceną: 762600,00
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z KRAKOWA
- Zakup i dostawa produktów antyseptycznych i dezynfekujących do skóry i błon śluzowych II
- Dostawa Mikroskopu stereoskopowego oraz manipulatora elektronicznego wraz z oprzyrządowaniem.
- Dostawa, montaż i konfiguracja elektronicznego systemu zarządzania kluczami w budynku IAS w Krakowie zlokalizowanym przy ul. Jasnogórskiej 11
- Usługa doradcza "Benchmarking i Optymalizacji Pracy Szpitala" obejmującej analizę oraz przygotowanie i przekazanie szpitalowi normatywnej wyceny procedur realizowanych w ośrodkach proced. jednostki
- 126/2025 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- DZ.271.103.2025 - Dostawa bielizny, odzieży szpitalnej i ochronnej oraz obuwia wielokrotnego użytku
więcej: przetargi w Krakowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa wyposażenia do pracowni dydaktycznych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju - Część III
- Dostawa potencjostatów-galwanostatów dla Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej na potrzeby realizacji Projektu "Inżynier 5.0 - kształcenie na potrzeby gospodarki"
- Dostawa materiałów zmiennofazowych jako magazynów energii termicznej dla WEiA Politechniki Gdańskiej na potrzeby realizacji Projektu "Inżynier 5.0 - kształcenie na potrzeby gospodarki".
- Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie syst. do chromatografii cieczowej FPLC do oczyszczania białek, oligonukleotydów, kwasów nukleinowych, RNA i DNA wraz z kolektorem frakcji dla WBBiB i szkoleniem.
- Zakup wyposażenia laboratoryjnego dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie w ramach realizacji programu Interreg - II procedura
- 302 - 1 058 217,60 EUR.
więcej: Cytometry »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.