eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi PrudnikDostawa i montaż toru wizyjnego HD z zestawem do artroskopii i narzędziami do laparoskopii dla Prudnickiego Centrum Medycznego Spółka Akcyjna w Prudniku

To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie



Ogłoszenie z dnia 2013-05-07

Prudnik: Dostawa i montaż toru wizyjnego HD z zestawem do artroskopii i narzędziami do laparoskopii dla Prudnickiego Centrum Medycznego Spółka Akcyjna w Prudniku
Numer ogłoszenia: 179524 - 2013; data zamieszczenia: 07.05.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 149334 - 2013r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Prudnickie Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Prudniku, ul. Szpitalna 14, 48-200 Prudnik, woj. opolskie, tel. 77 4067890, faks 77 4067872.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Spółka prawa handlowego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa i montaż toru wizyjnego HD z zestawem do artroskopii i narzędziami do laparoskopii dla Prudnickiego Centrum Medycznego Spółka Akcyjna w Prudniku.

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i zamontowanie przez Wykonawcę fabrycznie nowego toru wizyjnego z zestawem do artroskopii, histeroskopii i laparoskopii wraz z osprzętem oraz przeszkolenie w zakresie obsługi osób wskazanych przez Zamawiającego. Zakres Zamówienia obejmuje: Dostawa, montaż i uruchomienie toru wizyjnego z zestawem do artroskopii, histeroskopii i laparoskopii wraz z osprzętem o wskazanych w załączniku nr 1 do SIWZ parametrach oraz przeszkoleniem w zakresie obsługi osób wskazanych przez Zamawiającego. Protokolarne przekazanie Zamawiającemu: toru wizyjnego z zestawem do artroskopii, histeroskopii i laparoskopii wraz z osprzętem, instrukcji obsługi, protokołu odbioru i uruchomienia instalacji, dokumentu przeszkolenia osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi toru wizyjnego z zestawem do artroskopii, histeroskopii i laparoskopii wraz z osprzętem. Oferowana cena przedmiotu zamówienia winna zawierać wszystkie koszty w tym: koszty transportu (wraz z ubezpieczeniem), rozładunku przedmiotu zamówienia, instalacji, przeszkolenia personelu Zamawiającego w zakresie obsługi przedmiotu zamówienia, koszty serwisu gwarancyjnego, opłat celnych, koszty podatku VAT. Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu wszystkie dokumenty dotyczące przedmiotu Zamówienia w języku polskim. Instrukcje obsługi toru wizyjnego z zestawem do artroskopii, histeroskopii i laparoskopii wraz z osprzętem Wykonawca przekazuje Zamawiającemu w formie papierowej lub/i elektronicznej na nośnikach cyfrowych..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.00.00.00 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała .

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 06.05.2013.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Aesculap Chifa Sp. z o.o., ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, kraj/woj. wielkopolskie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 280000,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 246269,92

  • Oferta z najniższą ceną: 246269,92 / Oferta z najwyższą ceną: 278043,19

  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.