To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-04-12
Krynica - Zdrój: Przetarg nieograniczony na zakup sprzętu endoskopowego dla potrzeb
SPZOZ Szpitala im. dr J. Dietla w Krynicy-Zdroju
Numer ogłoszenia: 143942 - 2013; data zamieszczenia: 12.04.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 119944 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital im. dr J. Dietla w Krynicy Zdroju, ul. Kraszewskiego 142, 33-380 Krynica - Zdrój, woj. małopolskie, tel. 018 4712807, 4715196, faks 018 4712338.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przetarg nieograniczony na zakup sprzętu endoskopowego dla potrzeb SPZOZ Szpitala im. dr J. Dietla w Krynicy-Zdroju.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem postępowania jest zakup sprzętu endoskopowego dla potrzeb SPZOZ-Szpitala im. dr J.Dietla w Krynicy-Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do specyfikacji..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.10.00.00 - Urządzenia medyczne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.04.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- OLYMPUS POLSKA SP. Z O.O., UL. SUWAK 3, 02-676 WARSZAWA, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 324074,07 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 325602,02
Oferta z najniższą ceną: 325602,02 / Oferta z najwyższą ceną: 325602,02
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI KRYNICA - ZDRÓJ
- Zakup paneli medycznych i lampy LED do sali zabiegowej dla SPZOZ Szpitala im. dr. J. Dietla w Krynicy-Zdroju
- Dostawa środków czystości, gąbek, mopów, ścierek, papierów i ręczników, opakowań jednorazowych i gastronomicznych, worków oraz materiałów dezynfekcyjnych i ochrony osobistej podzielonych na ZADANIA.
- Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowej, kompletnej śmieciarki jednokomorowej o pojemności skrzyni ładunkowej min. 21 m3 na podwoziu trzyosiowym
- Kompleksowa sprzedaż paliw płynnych do pojazdów i urządzeń Gminy Krynicy-Zdroju w 2026 roku
- Sprzedaż i dostawa produktów mleczarskich
- Rozwój Parku Zdrojowego w Krynicy-Zdroju poprzez zwiększenie dostępności i bioróżnorodności
więcej: przetargi KRYNICA - ZDRÓJ »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych" w ramach programu wieloletniego pn.: "Narodowa Strategia Onkologiczna" dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi - II
- Dostawa aparatów do znieczuleń i kardiomonitorów
- Dostawa stołów operacyjnych, lamp operacyjnych oraz łóżek do wybudzeń
- Dostawa aparatu do krioterapii miejscowej w ramach projektu pn. "Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych"
- Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych - POWTÓRKA
- TP-49/25 Dostawa stołu operacyjnego
więcej: Urządzenia medyczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





