Ogłoszenie z dnia 2016-01-21
Kraków: Usługi drukowania na potrzeby Krakowskiego Biura Festiwalowego w 2016 roku Część 1 zamówienia Druk map Część 2 zamówienia Druk plakatów i zaproszeń Część 3 zamówienia Druk ulotek Część 4 zamówienia Druk książek i broszur
Numer ogłoszenia: 14264 - 2016; data zamieszczenia: 21.01.2016
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Krakowskie Biuro Festiwalowe, ul. Wygrana 2, 30-311 Kraków, woj. małopolskie, tel. 12 354 25 00, faks 12 354 25 01.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Gminna instytucja kultury.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Usługi drukowania na potrzeby Krakowskiego Biura Festiwalowego w 2016 roku Część 1 zamówienia Druk map Część 2 zamówienia Druk plakatów i zaproszeń Część 3 zamówienia Druk ulotek Część 4 zamówienia Druk książek i broszur.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny druk i dostarczanie map, plakatów, zaproszeń, wkładek do zaproszeń, ulotek, kopert, książek i broszur. Zamówienie składa się z 4 części. Część 1 zamówienia obejmuje przygotowanie do druku, druk, pakowanie i dostarczenie map w łącznym planowanym maksymalnym nakładzie 900.000 sztuk. Opis przedmiotu zamówienia dla części 1 stanowi załącznik nr 1A do specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ). Część 2 zamówienia obejmuje przygotowanie do druku, druk, dostarczenie i wniesienie dwóch typów plakatów, dwóch typów zaproszeń i jednego typu wkładek do zaproszeń. Opis przedmiotu zamówienia dla części 2 stanowi załącznik nr 1B do SIWZ. Część 3 zamówienia obejmuje przygotowanie do druku, druk i dostarczenie sześciu typów ulotek oraz jednego typu kopert. Opis przedmiotu zamówienia dla części 3 stanowi załącznik nr 1C do SIWZ. Część 4 zamówienia obejmuje przygotowanie do druku, druk, dostarczenie i wniesienie jednego typu książek i dwóch typów broszur. Opis przedmiotu zamówienia dla części 4 stanowi załącznik nr 1D do SIWZ.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.82.30.00 - Usługi drukowania i dostawy .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zapytanie o cenę
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 2
Nazwa: Druk plakatów i zaproszeń
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.01.2016.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Drukarnia LEYKO sp. z o. o., ul. Romanowicza 11, 30-702 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 48780,49 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 18533,64
Oferta z najniższą ceną: 18533,64 / Oferta z najwyższą ceną: 18808,33
Waluta: PLN .
Część NR: 3
Nazwa: Druk ulotek
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19.01.2016.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Drukarnia LEYKO sp. z o. o., ul. Romanowicza 11, 30-702 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 40650,41 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 21623,40
Oferta z najniższą ceną: 21623,40 / Oferta z najwyższą ceną: 29849,64
Waluta: PLN .
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytanie o cenę na podstawie art. 70 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Przedmiotem zamówienia są usługi drukowania - usługi typowe, powszechnie dostępne, o ustalonych standardach jakościowych. Wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. mniejsza niż kwota 207.000,00 euro
INNE PRZETARGI Z KRAKOWA
- Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Krakowskiego Centrum Seniora - dostawa mięsa drobiowego, mięsa wieprzowo - wołowego i wędlin
- DOSTARCZANIE IMPLANTÓW DO ZESPOLEŃ KOŚCI DROBNYCH
- Remont korytarzy i przedsionków w budynku DS-3 (21-3) Osiedle Studenckie PK, przy ul. Skarżyńskiego 7 w Krakowie
- Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Krakowskiego Centrum Seniora - dostawa pieczywa i artykułów ciastkarskich.
- Nadzór inwestorski dla inwestycji pn. Rozbudowa odcinka DW 968 wraz z budową mostu na potoku Kamienica w m. Lubomierz - Rzeki
- Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Krakowskiego Centrum Seniora - dostawa nabiału, wyrobów mleczarskich i jaj oraz wyrobów garmażeryjnych.
więcej: przetargi w Krakowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- U/24/2025 Sukcesywne usługi poligraficzne w zakresie: redakcja techniczna, łamanie, dwie [ 2 ] korekty, druk książek i czasopism o tematyce teologicznej wraz z transportem
- "Usługa w zakresie druku, oprawy introligatorskiej i dostawy publikacji naukowych (2 części)"
- "Usługa wykonania, druku i dostarczenia edukacyjnej gry planszowej do NASK-PIB"
- Usługi poligraficzne (druki ulotne, zwarte i wielkoformatowe)
- Opracowanie, druk i dostawa broszur informacyjnych
- Projekt, wykonanie i dostawa kalendarzy i plannerów na 2026 r. oraz notesów, teczek i toreb papierowych.
więcej: Usługi drukowania i dostawy »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.