eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi GliwiceOrganizacja przedsięwzięcia autorskiego pn. WIOSNA Z FRYDERYKIEM

To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie



Ogłoszenie z dnia 2013-01-09

Gliwice: Organizacja przedsięwzięcia autorskiego pn. WIOSNA Z FRYDERYKIEM
Numer ogłoszenia: 14060 - 2013; data zamieszczenia: 09.01.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 51256 - 2012r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Miasto Gliwice, Wydział Kultury i Promocji Miasta, ul. Zwycięstwa 21, 44-100 Gliwice, woj. śląskie, tel. 32 238 54 09, faks 32 231 99 01.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Organizacja przedsięwzięcia autorskiego pn. WIOSNA Z FRYDERYKIEM.

II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: W ramach przedmiotu zamówienia na organizacje cyklu koncertów pn. WIOSNA Z FRYDERYKIEM Wykonawca jest zobowiązany do: 1) realizacji pięciu koncertów, na terenie Palmiarni Miejskiej, odbywających się w niedzielę od godz. 19.30 w dniach: 4, 11, 18, 25 marca i 1 kwietnia 2012 r. 2) zapewnienia oprawy muzycznej oraz wykonań artystycznych podczas koncertów z udziałem muzyków i aktorów, zgodnie ze scenariuszem przedsięwzięcia, stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej umowy, 3) opracowania i wydrukowania materiałów poligraficznych, dotyczących przedmiotu umowy, w tym plakatów, wejściówek oraz programu koncertów i przedłożenie ich do akceptacji Zamawiającego, 4) umieszczenia na wszystkich materiałach poligraficznych logo Miasta Gliwice oraz Silesia Metropolia, 5) współpracy z artystami i wykonawcami, w zakresie koordynacji oraz rozliczeń wszystkich formalności dotyczących występów wykonawców oraz artystów, 6) rozliczenia i dokonania wszelkich opłat z tytułu honorariów autorskich, w tym wszelkich opłat dla stowarzyszenia ZAIKS, 7) przygotowania i dokonania wszelkich niezbędnych formalności, umożliwiających realizację przedmiotu umowy w zabytkowym pawilonie Palmiarni, w tym zawarcia odpowiednich umów z Miejskim Zarządem Usług Komunalnych, ustalenie możliwości korzystania z pomieszczeń niezbędnych na potrzeby zabezpieczenia szatni, garderoby, wynajęcia krzeseł dla widzów, 8) wynajęcia i ubezpieczenia fortepianu na czas organizacji koncertów, 9) nastrojenia fortepianu przed każdym koncertem w ramach realizacji przedmiotu umowy, 10) wykonania scenografii i dostosowania pawilonu Palmiarni do realizacji koncertów z najwyższą starannością oraz na wysokim poziomie jakościowym, 11) współpracy z mediami przy realizacji przedsięwzięcia w celu promowania koncertów wraz z podawaniem informacji o udziale Miasta Gliwice w realizacji przedmiotu umowy..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 93.31.20.00 - 93.31.20.00 .

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 02.03.2012.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Impresariat Artystyczno Promocyjny PRO ARTE, Franciszkańska 32c/12, 41-800 Zabrze, kraj/woj. śląskie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 70000,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 83517,00

  • Oferta z najniższą ceną: 83517,00 / Oferta z najwyższą ceną: 83517,00

  • Waluta: PLN.

ZAŁĄCZNIK I

Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę

  • 1. Podstawa prawna

    Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.

  • 2. Uzasadnienia wyboru trybu

    Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.

    organizacja cyklu koncertów w oryginalnej formie artystycznej na podstawie propozycji autorskiego przedsięwzięcia

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.