To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2007-08-08
Giżycko: Zagospodarowanie terenu przy ul. Mickiewicza
Numer ogłoszenia: 137443 - 2007; data zamieszczenia: 08.08.2007
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 103842 - 2007.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Miejska Giżycko, al. 1 Maja, 11-500 Giżycko, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 087 4282997, 4285231 w. 43, fax 087 4285241.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zagospodarowanie terenu przy ul. Mickiewicza.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: roboty budowlane.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia: roboty drogowe; - rozbiórka nawierzchni chodników, zjazdów i nawierzchni betonowych oraz murków i fundamentów powierzchnia zabudowy - 125 m2, - nawierzchnia drogi wewnętrznej z kostki betonowej grub. 8 cm kolor szary na podsypce cementowo-piaskowej i podbudowie z kruszywa naturalnego, doziarnionego kruszywem łamanym w ilości 40 %, stabilizowanego mechanicznie, grub. 15 cm, z wyznaczeniem miejsc parkingowych kostką w kolorze: grafitowym lub czerwonym; w krawężniku betonowym: 15x30 cm i najazdowym15x22 cm na ławie betonowej - 747 m2, - nawierzchnia chodnika z płytki betonowej 35x35x5 cm kolor: szary na podsypce piaskowej; częściowo w obrzeżu betonowym 6x20 cm na podsypce piaskowej - 300 m2, - regulacja istniejących pokryw studni telefonicznych, kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej oraz wpustów ulicznych - 20 szt. - studnia rozsączająca fi= 1500 mm, głeb. 2,00 m z włazem żeliwnym-obetonowanym typ ciężki - 1szt. - kanał kanalizacji deszczowej fi=200 mm z rur PCV z włączeniem do istniejących studni i nowej studni fi= 1500 mm - 29 m. oświetlenie terenu: - dokumentacja techniczna z uzyskaniem pozwolenia na budowę, - wykonanie oświetlenia terenu na podstawie opracowanej dokumentacji technicznej - min. 4 pkt świetl
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 45.23.32.00 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni Kod CPV wg słownika 2008: 45.23.32.00 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni Oryginalny kod CPV: 45.11.10.00 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne Kod CPV wg słownika 2008: 45.11.10.00 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne Oryginalny kod CPV: 45.10.00.00 - Przygotowanie terenu pod budowę Kod CPV wg słownika 2008: 45.10.00.00 - Przygotowanie terenu pod budowę Oryginalny kod CPV: 45.23.21.30 - Rurociągi do odprowadzania wody burzowej Kod CPV wg słownika 2008: 45.23.21.30 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej Oryginalny kod CPV: 45.23.14.00 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych Kod CPV wg słownika 2008: 45.23.14.00 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych Oryginalny kod CPV: 74.22.40.00 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania Kod CPV wg słownika 2008: 71.24.00.00 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 119768,2 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.08.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Zaklad Uslugowy Roboty Ogólnobudowlane i Tereny Zielone, Andrzej Morski, ul. Suwalska 21, 11-500 Gizycko, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 119768.20
- Oferta z najniższą ceną: 119768.20 / oferta z najwyższą ceną: 206355.47
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z GIŻYCKA
- Remont budynków magazynowych nr 24, 25 i 26 w kompleksie wojskowym w Gołdapi
- Remont i dostosowanie budynku koszarowego nr 8 w kompleksie wojskowym w Węgorzewie do aktualnych przepisów p. pożarowych wraz z adaptacją poddasza w systemie "zaprojektuj i wykonaj".
- Dostawa energii elektrycznej do COS-OPO w Giżycku
- Usługa w zakresie konserwacji i naprawy urządzeń do wykrywania gazu zainstalowanych w budynkach na terenie kompleksów wojskowych administrowanych prze 24 WOG.
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1740N na odcinku Lipowo-Grądzkie w km od 2+200 do km 3+020
- Zakup i dostawa mebli do gabinetów nauczycieli specjalistów oraz mebli szkolnych i sensorycznych do pomieszczeń I LO w Giżycku. Interreg VI A Litwa-Polska 2021-2027.
więcej: przetargi w Giżycku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU, INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ ORAZ ROZBIÓRKĄ ISTNIEJĄCEGO BUDYNKU W PIĄTKU
- "Wykonanie rozbiórek budynków wraz z budynkami gospodarczymi w rejonie ul. Łódzkiej 13, 13a i 15 w Poddębicach zgodnie z załączonym projektem budowlanym"
- "Rekultywacja i zagospodarowanie części terenu Żernickiego Parku Sportu i Rekreacji".
- "Legnica, Zamek Piastowski (XII wiek) - wykonanie dokumentacji w zakresie prac konserwatorskich i robót budowlanych"
- Roboty budowlane polegające na kompleksowej modernizacji energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Opocznie, przy ul. Piotrkowskiej 14
- Modernizacja Salonu Muzyków w gmachu Filharmonii Narodowej w Warszawie
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





