eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania - Wyniki wyszukiwania

CPV: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 39

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2024-02-26
2024-03-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Opole Usługi GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Poprawa brd na przejściach dla pieszych w ciągu DK 39 w m. Bukowa Śląska"
2024-02-26
2024-03-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Wieleń Usługi Nadleśnictwo Potrzebowice Peł. fun.Inżyniera Kontraktu wraz z komp. nadzorem inw. przy realizacji inwestycji pn.: "Bud. budynku adm. siedziby Nadleśnictwa Potrzebowice wraz z zagos. terenu i infr. tow. w formule zap.i wyb.
2024-02-23
2024-03-04 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Mikołajki Usługi Gmina Mikołajki Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Budowa wraz z niezbędną infrastrukturą stadionu wielofunkcyjnego oraz kompleksu wodno-rekreacyjnego i edukacyjnego w Mikołajkach"
2024-02-23
2024-03-07 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Radzymin Usługi GMINA RADZYMIN Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy, nadbudowy i przebudowy budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyminie wraz z zagospodarowaniem terenu.
2024-02-22
2024-03-05 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Katowice Usługi ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej oraz sprawowanie nadzoru autorskiego dla przedsięwzięcia pn.: "Kompleksowa modernizacja Dziekanatu Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach Ligocie".
2024-02-22
2024-03-08 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Nowa Karczma Roboty budowlane GMINA NOWA KARCZMA Zaprojektowanie i budowa zbiornika retencyjnego w Nowej Karczmie
2024-02-22
2024-03-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Warszawa Usługi Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Śródmieście Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej montażu paneli fotowoltaicznych na budynku XI Liceum Ogólnokształcącego przy pl. S. Małachowskiego 1 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-10-2024)
2024-02-22
2024-03-01 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Tuchola Usługi Powiat Tucholski "Opracowanie dokumentacji technicznych dla zadań inwestycyjnych Powiatu Tucholskiego"
2024-02-22
2024-03-01 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Świdnica Roboty budowlane Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Modernizacja lodowiska ŚOSiR- z wykonaniem projektu budowlanego wraz z zakupem i wymianą urządzeń chłodniczych oraz nowej wentylacji awaryjnej wraz z instalacjami
2024-02-22
2024-03-01 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Katowice Usługi ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH Wykonanie PFU dla "Przebudowa obiektu zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. 3 Maja 13-15 w ramach zadania Centrum Innowacyjnej Dydaktyki Medycznej"


strony : [ 1 ] . 2 ... 4


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Poprawa brd na przejściach dla pieszych w ciągu DK 39 w m. Bukowa Śląska"; Peł. fun.Inżyniera Kontraktu wraz z komp. nadzorem inw. przy realizacji inwestycji pn.: "Bud. budynku adm. siedziby Nadleśnictwa Potrzebowice wraz z zagos. terenu i infr. tow. w formule zap.i wyb.; Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Budowa wraz z niezbędną infrastrukturą stadionu wielofunkcyjnego oraz kompleksu wodno-rekreacyjnego i edukacyjnego w Mikołajkach"; Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy, nadbudowy i przebudowy budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyminie wraz z zagospodarowaniem terenu.;

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.