Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2011-05-11
Kielce: Usługa polegająca na badaniu rynkowym produktu i przygotowaniu komercjalizacji wynalazku
Numer ogłoszenia: 135151 - 2011; data zamieszczenia: 11.05.2011
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Usługi
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Żeromskiego 5, 25-369 Kielce, woj. świętokrzyskie, tel. 041 3497277, faks 041 3497278 , strona internetowa www.ujk.edu.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Usługa polegająca na badaniu rynkowym produktu i przygotowaniu komercjalizacji wynalazku.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na badaniu rynkowym produktu i przygotowaniu komercjalizacji wynalazku. Zakres zamówienia w zadaniu 1 - analiza rynku testów diagnostycznych do identyfikacji chorób reumatoidalnyh i miażdżycy: a)Analiza potrzeby nowego testu diagnostycznego b)Akceptowana cena i potencjalne ilości testów c)Porównanie dostępnych na rynku testów i możliwości nowego testu. Zakres zamówień w zadaniu 2 - opracowanie projektu komercjalizacji wynalazku: a)Opracowanie kolejnych etapów, kosztów i czasu wdrożenia wynalazku b)Propozycja kolejnych etapów wdrożenia c)Określenie udziału własnego oraz UJK w wdrożeniu wynalazku.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 73.31.00.00 - 73.31.00.00 79.30.00.00 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
W dwóch kolejno przeprowadzonych postępowaniach w trybie przetargu nieograniczonego poniżej 193 000 euro, dot. usługi polegającej na badaniu rynkowym produktu i przygotowaniu komercjalizacji wynalazku, nie zostały złożone żadne oferty niepodlegające odrzuceniu (brak ofert w pierwszym postępowaniu, w drugim oferta została odrzucona na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione).
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Bio-Tech Consulting Sp. z o.o., ul. Hm. A. Kamińskiego 23, 90-229 Łódź, kraj/woj. łódzkie.
INNE PRZETARGI Z KIELC
- Zakup i dostawa samochodu dostawczego z nadwoziem z wywrotką na potrzeby realizacji projektu pn.: "Odtworzenie sieci alei wierzbowo-lipowych oraz ochrona czynna owadów poprzez przywrócenie (...)
- Sukcesywne dostawy leku refundowanego w Programie Lekowym pn. Leczenie chorych z atopowym zapaleniem skóry, B.124, dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
- Usługa nadzoru autorskiego i świadczenie opieki serwisowej dla Zintegrowanego Systemu Informatycznego Amms/Infomedica dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
- Zakup sceny wraz z osprzętem na potrzeby realizacji wydarzeń kulturalnych w Muzeum Wsi Kieleckiej
- Sukcesywne dostawy obłożeń do ablacji i krioablacji dla potrzeb Bloku Operacyjnego Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
- Zakup wraz z dostawą wyrobów medycznych dla Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
więcej: przetargi w Kielcach »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.