To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2008-06-13
Inowrocław: Budowa u. Jesionowej w Inowrocławiu
Numer ogłoszenia: 129696 - 2008; data zamieszczenia: 13.06.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 79031 - 2008.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Miasto Inowrocław, ul. F. D. Roosevelta, 88-100 Inowrocław, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 052 3555250, fax 052 3555250.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Budowa u. Jesionowej w Inowrocławiu.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: roboty budowlane.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ulicy Jesionowej w Inowrocławiu długości 182,2 m wraz z wykonaniem kanalizacji deszczowej, zgodnie z projektem budowlanym. 2. W zakres zamówienia wchodzi: 1) rozbiórka istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego (pow. 750 m2), wywóz gruzu, 2) wykonanie jezdni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm (pow. 1 101 m2) na podbudowie z tłucznia kamiennego i podsypce cementowo-piaskowej, 3) wykonanie dwustronnych chodników z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm (pow. 827,5 m2) na podbudowie z tłucznia kamiennego i podsypce cementowo-piaskowej, 4) wykonanie wjazdów bramowych z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm (pow. 221,84 m2) na podbudowie z betonu i podsypce cementowo-piaskowej, 5) wykonanie krawężników i obrzeży, 6) wykonanie kanalizacji deszczowej z rur betonowych śr. 600 mm (długość kolektora 185 m); w tym: 5 szt studni rewizyjnych z kręgów betonowych śr. 1 200 mm; 7 szt studzienek ściekowych, przykanaliki z rur kamionkowych dł. 24,6 m, 7) oznakowanie drogowe.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 45.23.32.20 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg Kod CPV wg słownika 2008: 45.23.32.20 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg Oryginalny kod CPV: 45.23.21.30 - Rurociągi do odprowadzania wody burzowej Kod CPV wg słownika 2008: 45.23.21.30 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 578809,78 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 04.06.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"KADA - BIS" Firma Wielobranżowa Adam Kaniewski
jakie przetargi wygrała firma
"KADA - BIS" Firma Wielobranżowa Adam Kaniewski
- Adam Kaniewski KADA-BIS Firma Wielobranżowa, Bydgoszcz ul. Wydmy 3, 85-188 Bydgoszcz, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 364244.07
- Oferta z najniższą ceną: 364244.07 / oferta z najwyższą ceną: 726403.31
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z INOWROCŁAWIA
- Zakup wraz z dostawą pierwszego wyposażenia w ramach utworzenia nowych miejsc dla dzieci do lat 3 w Żłobku Miejskim "Maja" w Inowrocławiu
- Budowa dróg wewnętrznych w m. Słońsko zlokalizowanych na dz. Nr 187/1, 188/3, 234/12, 234/13, 234/14, 234/60, 234/71, 234/72, 234/112, 234/113, 234/124 wraz z budową oświetlenia
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadnia pn.: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2556C Piotrkowice- Krusza Podlotowa
- Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przesyłek pocztowych i paczek pocztowych oraz ich ewentualnych zwrotów na rzecz Urzędu Gminy Inowrocław.
- Ubezpieczenie grupowe na życie pracowników, współmałżonków oraz pełnoletnich dzieci pracowników PGKiM w Inowrocławiu - Sp. z o.o. oraz IGKiM Sp. z o.o. w Inowrocławiu
więcej: przetargi w Inowrocławiu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Przebudowa ul. Kasprzaka, Dolnej i Pl. Kazimierza Wielkiego - II Etap
- Budowa szlaku pieszo-rowerowego wraz z infrastrukturą ekoturystyczną w miejscowościach Górno, Wola Jachowa i Skorzeszyce w formule zaprojektuj i wybuduj
- Budowa ogrodu deszczowego - zagospodarowanie podwórka przy ul. Śmiechowskiej 8 w Wejherowie
- Przebudowa drogi powiatowej nr 2117 L w m. Młodziejów, Klimusin, Żegotów, gm. Piaski
- Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg gminnych Miasta Lubartów w 2026 roku.
- Remont drogi powiatowej nr 3183P w m. Buszkowo-Parcele
więcej: Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





