Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2011-01-12
Numer ogłoszenia: 12735 - 2011; data zamieszczenia: 12.01.2011
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 12707 - 2011 data 12.01.2011 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Instytut Technologii Eksploatacji - Państwowy Instytut Badawczy, ul. Pułaskiego 6/10, 26-600 Radom, woj. mazowieckie, tel. 048 3644241, fax. 048 3644760.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: II.1.
- W ogłoszeniu jest: Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa elementów automatyki przemysłowej, numer sprawy: BA/36/20.
- W ogłoszeniu powinno być: Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa elementów automatyki przemysłowej, numer sprawy: BA/36/2010.
INNE PRZETARGI Z RADOMIA
- "Zakup i dostawa zestawów komputerowych (23 szt.)"
- Dostawa odzieży i obuwia medycznego dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistyczny Sp. z o.o. w Radomiu
- Kompleksowe ubezpieczenie Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego
- Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek
- P.82.2025 Zakup i dostawa aparatu do hemodiafiltracji dla potrzeb RSS w ramach dotacji celowej (...) dla szpitali przyjaznych wojsku w ramach obszaru II
- P.87.2025 Zakup i dostawa napędu do zabiegów ortopedycznych (piła) i zestawu narzędzi chirurgicznych dla potrzeb RSS w ramach dotacji celowej (...) dla szpitali przyjaznych wojsku w ramach obszaru II
więcej: przetargi w Radomiu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





