To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-04-27
Szczecin: Modernizacja systemów zasilania dla potrzeb sieci OST 112 dla KMP w Koszalinie i KPP w Drawsku Pomorskim.
Numer ogłoszenia: 124265 - 2011; data zamieszczenia: 27.04.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 104195 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Komenda Wojewódzka Policji, ul. Małopolska 47, 70-515 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. (091) 8211479, 8211478, faks (091) 8211477 8215406.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa terenowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Modernizacja systemów zasilania dla potrzeb sieci OST 112 dla KMP w Koszalinie i KPP w Drawsku Pomorskim..
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie 1: dostawa z montażem dwóch kompletów nowych baterii akumulatorów o napięciu 48V w KMP Koszalin, kwota przeznaczona na realizację zadania 109 000. zł. brutto. zadanie 2: dostawa z montażem dwóch kompletów nowych baterii akumulatorów o napięciu 48V oraz nowej siłowni telekomunikacyjnej wraz z montażem i uruchomieniem w KPP Drawsku Pomorskim, kwota przeznaczona na realizację zadania 221 000 zł. brutto. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do siwz 3. Wymagania gwarancyjne i serwisowe oraz zasady odbioru przedmiotu zamówienia opisane zostały w załączniku nr 4 do siwz...
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 31.12.00.00 - Generatory .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Koszalin
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26.04.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Telzas Sp. z o.o., Bugno 3, 78-400 Szczecinek, kraj/woj. zachodniopomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 88617,89 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 59882,30
Oferta z najniższą ceną: 59882,30 / Oferta z najwyższą ceną: 66560,00
Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Drawsko Pomorskie
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26.04.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Eltek Valere Sp. z o.o., ul. Gorlicka 2, 71-043 Szczecin, kraj/woj. zachodniopomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 179674,80 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 144831,00
Oferta z najniższą ceną: 144831,00 / Oferta z najwyższą ceną: 146426,58
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z SZCZECINA
- Doposażenie pracowni Technikum Ekonomicznego oraz pracowni Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w sprzęt fotograficzny
- Prace Geodezyjne - stabilizacja punktów granicznych dla kontraktu pn.:Budowa obwodnicy Koszalina i Sianowa na S6 wraz z odcinkiem S11 od węzła Bielice do węzła Koszalin (...)
- Roboty budowlane dla budowy przyłącza kanalizacji sanit. w Cybowie do kanalizacji gminnej oraz wykonanie RB dla budowy instalacji gazowej
- "Budowa instalacji c.o., instalacji gazowej, instalacji c.w.u. w budynkach na terenie Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego ul. Batalionów Chłopskich 115, 70-760 Szczecin"
- Kompleksowa obsługa bankowa wraz z uruchomieniem kredytu obrotowego w rachunku dla SPSZOZ "Zdroje" - IV postępowanie
- Dostawa sytemu do obiektywnej i systematycznej oceny kompetencji na potrzeby wyposażenia sal egzaminacyjnych w obiekcie Centrum Symulacji Medycznych PUM w Szczecinie
więcej: przetargi w Szczecinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Interreg NEXT Polska - Ukraina Wspólnie dla bezpieczeństwa w obszarze transgranicznym - Zakup agregatu prądotwórczego dla OSP Garwolin.
- Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Krzykosy wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa.
- Interreg NEXT Polska - Ukraina - Wspólnie dla bezpieczeństwa w obszarze transgranicznym - Zakup agregatu dla OSP Garwolin
więcej: Generatory »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.