To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-04-14
Warszawa: DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH z podziałem na części:
CZĘŚĆ NR 1 - papier, różne artykuły i urządzenia biurowe
CZĘŚĆ NR 2 - wkłady drukujące, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek
Numer ogłoszenia: 115835 - 2011; data zamieszczenia: 14.04.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 93643 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Pileckiego 122, 02-781 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 3346212, faks 022 3346217.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: ZAKŁAD BUDŻETOWY.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH z podziałem na części: CZĘŚĆ NR 1 - papier, różne artykuły i urządzenia biurowe CZĘŚĆ NR 2 - wkłady drukujące, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH z podziałem na części: CZĘŚĆ I - papier, różne artykuły i urządzenia biurowe CZĘŚĆ II - wkłady drukujące, folie oraz papier do faxów, rolki do kas fiskalnych oraz maszyn liczących. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1 oraz nr 2 do siwz. 3. Określone w załącznikach ilości są przewidywane. W przypadku zamówienia ilości mniejszych od określonych w załącznikach Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 4. Dostawy będą następowały sukcesywnie według zapotrzebowania zgłoszonego przez Zamawiającego, nie później niż 3-go dnia roboczego po złożeniu zapotrzebowania drogą telefoniczną, mailową lub faksową. 5. W przypadku dostarczenia produktów innych niż określone w ofercie lub nienależytej jakości (stwierdzonej także w trakcie eksploatacji wkładów drukujących) Wykonawca zobowiązuje się do natychmiastowej ich wymiany na odpowiednie, na własny koszt.. 6. Wykonawca musi przedstawić ofertę na wszystkie produkty wchodzące w skład przedmiotu zamówienia. 7. W razie stwierdzenia w czasie odbioru lub w okresie eksploatacji wad powstałych z przyczyn, za które odpowiada Wykonawca, nie nadających się do usunięcia, a wady te uniemożliwiają użytkowanie przedmiotu umowy, Zamawiający może żądać wykonania umowy po raz drugi, a Wykonawca naprawi na koszt własny szkody poniesione przez Zamawiającego. Koszty związane z realizacją nowej sprzedaży ponosi w całości Wykonawca. 8. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na wybrane części zamówienia. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 10. Zamawiający przewiduje zastosowanie aukcji elektronicznej przy wyborze oferty najkorzystniejszej. 11. Zamawiający żąda wskazania w ofercie części zamówienia, której zadanie powierzy podwykonawcom..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.19.00.00 - Różny sprzęt i artykuły biurowe 30.19.76.30 - Papier do drukowania 30.19.21.13 - Wkłady drukujące 30.12.40.00 - Części i akcesoria do maszyn biurowych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: CZĘŚĆ NR 1 - papier, różne artykuły i urządzenia biurowe
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.04.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"POLMARK EXPORT-IMPORT" MAŁGORZATA MARKOWSKA
jakie przetargi wygrała firma
"POLMARK EXPORT-IMPORT" MAŁGORZATA MARKOWSKA
- MAŁGORZATA MARKOWSKA POLMARK EXPORT-IMPORT, REJTANA 19B/28A, 05-270 MARKI, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 24000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 23432,42
Oferta z najniższą ceną: 23432,42 / Oferta z najwyższą ceną: 23432,42
Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: CZĘŚĆ NR 2 - wkłady drukujące, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.04.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"POLMARK EXPORT-IMPORT" MAŁGORZATA MARKOWSKA
jakie przetargi wygrała firma
"POLMARK EXPORT-IMPORT" MAŁGORZATA MARKOWSKA
- MAŁGORZATA MARKOWSKA POLMARK EXPORT-IMPORT, REJTANA 19B/28A, 05-270 MARKI, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 58800,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 59289,51
Oferta z najniższą ceną: 59289,51 / Oferta z najwyższą ceną: 59289,51
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Awaryjne zabezpieczenie pałacu w Sztynorcie , Wzmocnienie stropów w pom 0.08 i 1.07
- Świadczenie usług polegających na zapewnieniu nielimitowanego dostępu do obiektów i zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Pracowników UDT, Członków ich rodzin oraz Osób Towarzyszących i Seniorów
- Zakup wstępnie zadrukowanych blankietów Elektronicznej Legitymacji Studenckiej i Elektronicznej Legitymacji Doktoranta oraz blankietów bez nadruku (...)
- Dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 19T
- Remont placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 381 przy ul. M. Drzymały 1 w Warszawie
- USŁUGA WSPARCIA DLA MACIERZY DELL UNITY 480 F SERIAL NUMBER: CKM00202600044
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących oraz usługi serwisowe dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
- Zakup wraz z dostawą papieru kserograficznego oraz materiałów biurowych
- "Zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego do pracowni informatycznej dla Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jejkowicach" w ramach projektu Kompetencje jutra w SP w Jejkowicach
- Dostawa materiałów procesowych (biurowych i papierniczych) dla uczestników i uczestniczek projektu pn. Program Rozwoju Kompetencji Osób Dorosłych - K(A)FE
- Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu "Wzmacnianie kompetencji uczniów w Gminie Wiskitki"
- Dostawa tonerów, tuszy, bębnów, etykiet oraz rolek termicznych dla potrzeb Sądu Okręgowego w Siedlcach i Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.