Ogłoszenie z dnia 2015-05-07
Katowice: Wykonanie robót dodatkowych w branży budowlanej, koniecznych do wykonania przy realizacji zamówienia pn. Prace wykończeniowe i aranżacyjne powierzchni użytkowych biurowca oraz laboratorium Parku Technologicznego Ekoenergia-Woda-Bezpieczeństwo przy ul. Żeliwnej 38
w Katowicach realizowanego w ramach Umowy nr RPO2/14/2014 z dnia 02.02.2015 r.
Numer ogłoszenia: 106450 - 2015; data zamieszczenia: 07.05.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Ekoenergia Silesia S.A., ul. Żeliwna 38, 40-599 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 220 80 71, faks 32 220 80 71.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Spółka Prawa Handlowego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wykonanie robót dodatkowych w branży budowlanej, koniecznych do wykonania przy realizacji zamówienia pn. Prace wykończeniowe i aranżacyjne powierzchni użytkowych biurowca oraz laboratorium Parku Technologicznego Ekoenergia-Woda-Bezpieczeństwo przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach realizowanego w ramach Umowy nr RPO2/14/2014 z dnia 02.02.2015 r..
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia są roboty dodatkowe, nie objęte Umową nr RPO2/14/2014, wykonane na podstawie przekazanej dokumentacji projektowej i STWiORB. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 do Zaproszenia do negocjacji. 3. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa i STWiORB opracowana przez Biuro Projektowe: Generalny Realizator Inwestycji Budowlanych Sp. z o.o. , ul. Mieszczańska 19, 30-313 Kraków, która stanowi załącznik nr 5 do Zaproszenia do negocjacji.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.00.00.00 - Roboty budowlane 45.22.31.10 - Instalowanie konstrukcji metalowych 45.31.00.00 - Roboty instalacyjne elektryczne 45.33.12.00 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45.33.12.10 - Instalowanie wentylacji 45.33.12.30 - Instalowanie urządzeń chłodzących 45.40.00.00 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45.45.00.00 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe 45.42.11.52 - Instalowanie ścianek działowych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 04.05.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- CECHINI Stanisław i Józef Cechini Sp. Jawna, ul. Pułaskiego 29, 33-380 Krynica-Zdrój, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 496171,63 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 576977,64
Oferta z najniższą ceną: 576977,64 / Oferta z najwyższą ceną: 576977,64
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Uzasadnienie prawne: Art. 67 ust. 1 pkt 5 lit. b) ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, w przypadku udzielania dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych zamówień dodatkowych, nieobjętych zamówieniem podstawowym i nieprzekraczających łącznie 50% wartości realizowanego zamówienia, niezbędnych do jego prawidłowego wykonania, których wykonanie stało się konieczne na skutek sytuacji niemożliwej wcześniej do przewidzenia, jeżeli wykonanie zamówienia podstawowego jest uzależnione od wykonania zamówienia dodatkowego. Uzasadnienie faktyczne: Wykonawca CECHINI Stanisław i Józef Cechini Sp. Jawna, ul. Pułaskiego 29, 33-380 Krynica-Zdrój realizuje zamówienie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Prace wykończeniowe i aranżacyjne powierzchni użytkowych biurowca oraz laboratorium Parku Technologicznego Ekoenergia-Woda-Bezpieczeństwo przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach w ramach Umowy nr RPO2/14/2014 z dnia 02.02.2015 r. Zamawiający będący właścicielem obiektu w Katowicach przy ulicy Żeliwnej 38 otrzymał na spotkaniu roboczym w dniu 03.03.2015 r. od Użytkownika laboratorium wymogi dotyczące zmiany funkcjonowania instalacji klimatyzacji i wentylacji, a także wykonania odciągów od dygestoriów. W przekazanych wymogach Użytkownik laboratorium wskazał na inne specjalistyczne wyposażenie laboratorium takie jak szafy chłodnicze i lodówki dla których należy zapewnić zasilanie rezerwowe z dodatkowego agregatu prądotwórczego, dobranego (parametry pracy) pod konkretne wymogi technologii i żądania użytkownika. Ponadto Użytkownik laboratorium wskazał na konieczność wykonania dodatkowych gniazd, czujników włączających instalacje oświetleniową. Roboty budowlane wskazane w wymogach Użytkownika laboratorium nie są objęte w ramach Umowy nr RPO2/14/2014 i nie przekraczają łącznie 50% wartości realizowanego zamówienia podstawowego. Ich wykonanie stało się konieczne na skutek sytuacji niemożliwej wcześniej (na etapie prowadzonego postępowania oraz zawierania umowy) do przewidzenia przez Zamawiającego, a ich wykonanie jest niezbędne do prawidłowego wykonania prac wykończeniowych i aranżacyjnych powierzchni użytkowych biurowca oraz laboratorium Parku Technologicznego Ekoenergia-Woda-Bezpieczeństwo przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach
INNE PRZETARGI Z KATOWIC
- Inwestycje dotyczące łazienek/sanitariatów w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych Nr 6 w Katowicach
- Dostawa mebli warsztatowych do nowych pracowni w ramach projektu ,,Specjaliści przyszłości to MY" w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Adama Kocura w Katowicach
- Wykonanie demontażu i diagnostyki silnika synchronicznego 6 kV typu D500/1200 fabr. 627741 przetwornicy elektromaszynowej maszyny wyciągowej górniczego wyciągu szybowego Krakus Zachód dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ,,Staszic-Wujek" Ruch ,,Wujek"
- Przebudowa zatoki autobusowej w ciągu ul. Jankego w Katowicach
- Przeprowadzenie szkolenia elektrycznego G1 do 1kv pod nazwą ,,SEP dla uczniów z egzaminem" w ramach projektu pn.: ,,Nowoczesne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start" w ZS7 w Katowicach.
- dostawa wraz z instalacją indywidualnych urządzeń pomiarowych zużycia mediów w zasobach mieszkaniowych Katowickiego TBS Sp. z o.o. w roku 2025 - DRUGI PRZETARG
więcej: przetargi w Katowicach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej w związku z remontem placu apelowego w Zespole Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych przy ul. Św. Józefa 26 w Toruniu
- Modernizacja i przebudowa terenów i obiektów należących do Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku obejmująca zadanie pn. Wykonanie naprawy połączeń segmentów oraz malowanie pylonów "Hali Mistrzów"
- Termomodernizacja i remont budynku mieszkalnego jednorodzinnego Biecz 90.
- Budowa torów łuczniczych z budynkiem administracyjno-socjalnym przy ul. Droga Dębińska 27 w Poznaniu - etap I w formule zaprojektuj i wybuduj.
- Zwiększenie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami w placówkach szkolnych Gminy Wierzchosławice
- Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z kompleksową termomodernizacją budynku użyteczności publicznej- Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Szadku
więcej: Roboty budowlane »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.