eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plBaza orzeczeń KIOIndeks tematyczny › aukcja elektroniczna

Liczba znalezionych orzeczeń: 76

  • 2014-05-07 WYROK Sygn. akt KIO 796/14
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 6 maja 2014 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 22 kwietnia 2014 r. przez ZPUE Silesia Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach w postępowaniu o udzielenie zamówienia
  • 2014-03-18 WYROK Sygn. akt KIO 423/14
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 18 marca 2014 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 3 marca 2014 r. przez Odwołującego – Andra Sp. z o.o., ul. Pryzmaty 6/8, 02-226 Warszawa, w postępowaniu
  • 2014-02-24 WYROK Sygn. akt KIO 261/14
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 24 lutego 2014 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 13 lutego 2014 r. przez wykonawcę MAS Sp. z o.o. z Katowic w postępowaniu prowadzonym przez Jastrzębską
  • 2014-02-20 WYROK Sygn. akt KIO 173/14
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 17 lutego 2014 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 31 stycznia 2014 r. przez wykonawcę Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o., Al. Katowicka 215, 04-831
  • 2014-02-18 WYROK Sygn. akt KIO 164/14
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 17 lutego 2014 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 30 stycznia 2014 r. przez wykonawcę Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie
  • 2014-02-13 WYROK Sygn. akt KIO 174/14
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 13 lutego 2014 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 31 stycznia 2014 r. przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego S………
  • 2014-02-13 WYROK Sygn. akt KIO 112/14
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 13 lutego 2014 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 23 stycznia 2014 r. przez Odwołującego – Silesia Oil Sp. z o.o., ul. Wapienna 2, 43-174 Łaziska Górne
  • 2014-02-12 WYROK Sygn. akt KIO 169/14
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 11 lutego 2014 roku w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 31 stycznia 2014 roku przez Odwołującego – Hutę Łabędy S.A. z siedzibą w Gliwicach
  • 2014-01-07 POSTANOWIENIE Sygn. akt KIO 2860/13
    odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 13 grudnia 2013 r. przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Konsorcjum: DDSC Holding Sp. z o.o., Carbomet Sp. z o.o., 41 – 400 Mysłowice, ul.
  • 2013-12-23 WYROK Sygn. akt KIO 2852/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 23 grudnia 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 12 grudnia 2013 r. przez wykonawcę SOLTUR Sp. z o.o., ul. Kopalniana 5, 41-408 Mysłowice w postępowaniu
  • 2013-12-20 WYROK Sygn. akt KIO 2806/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 20 grudnia 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 6 grudnia 2013 r. przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego, tj.
  • 2013-11-28 WYROK Sygn. akt KIO 2651/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 28 listopada 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 13 listopada 2013 r. przez wykonawcę LOTOS Kolej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Michałki 25, 80-716
  • 2013-11-14 WYROK Sygn. akt KIO 2596/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 14 listopada 2013 r. w Warszawie odwołania z dnia 8 listopada 2013 r. wniesionego przez wykonawcę Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „PIOMAR” sp. j. S……… M……….., S……….
  • 2013-11-14 WYROK Sygn. akt KIO 2538/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w Warszawie w dniu 14 listopada 2013 r. odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 31 października 2013 r. przez wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie: „MATIX” Sp. z o.o.
  • 2013-11-08 WYROK Sygn. akt KIO 2498/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 8 listopada 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 25 października 2013 r. przez wykonawcę Janusz A. prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą A.
  • 2013-11-07 WYROK Sygn. akt KIO 2484/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 7 listopada 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 23 października 2013 r. przez Odwołującego – konsorcjum firm: SUBOPOL sp. z o.o., Zakład Produkcyjno
  • 2013-11-05 WYROK Sygn. akt KIO 2483/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 4 listopada 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 23 października 2013 r. przez wykonawcę Zakłady Produkcyjne B-D S.A. w Zawierciu przy udziale
  • 2013-10-30 WYROK Sygn. akt KIO 2464/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 30 października 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego w dniu 21 października 2013 r. przez LOTOS Kolej Sp. z o.o. z Gdańska w postępowaniu prowadzonym przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwa S. A.
  • 2013-10-30 WYROK Sygn. akt KIO 2398/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 29 października 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 11 października 2013 r. przez wykonawcę Qumak S.A., Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
  • 2013-10-22 WYROK Sygn. akt KIO 2354/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 17 października 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 4 października 2013 r. przez wykonawcę Intertrading Systems Technology Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie
  • 2013-10-21 WYROK Sygn. akt KIO 2384/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 16 października 2013 roku, w Warszawie, odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 7 października 2013 roku przez Dariusza A.ego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą
  • 2013-10-08 WYROK Sygn. akt KIO 2303/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 8 października 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 27 września 2013 r. przez Odwołującego - wykonawcę GALAXY - Jacek M., Fabryczna 13/1, 65-410 Zielona
  • 2013-10-07 WYROK Sygn. akt KIO 2216/13, KIO 2221/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 3 października 2013 r. w Warszawie odwołań skierowanych w drodze zarządzenia Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 15 marca 2013 r. do łącznego rozpoznania, wniesionych w dniu 16 września 2013 r. przez
  • 2013-10-03 WYROK Sygn. akt KIO 2271/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 3 października 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 23 września 2013 r. przez wykonawcę GALAXY-Jacek M. w Zielonej Górze w postępowaniu prowadzonym
  • 2013-10-01 WYROK Sygn. akt KIO 2195/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 01 października 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 13 września 2013 r. przez wykonawcę VOLTEX S.A. w Lubinie, ul. Wójta Henryka 45, 59-300 Lubin
  • 2013-09-19 WYROK Sygn. akt KIO 2131/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 17 września 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 4 września 2013 r. przez wykonawcę NEXRAD Telecom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 02-844 Warszawa
  • 2013-09-04 WYROK Sygn. akt KIO 2055/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w Warszawie w dniu 3 września 2013 r. odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 23 sierpnia 2013 r. przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Konsorcjum
  • 2013-08-28 WYROK Sygn. akt KIO 1917/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 28 sierpnia 2013 r., w Warszawie, odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 8 sierpnia 2013 r. przez wykonawcę PROMETGAS.PL Sp. z o.o. ul. Muchoborska 18, 54-424 Wrocław w
  • 2013-08-13 WYROK Sygn. akt KIO 1872/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 13 sierpnia 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 2 sierpnia 2013 r. przez wykonawcę Grupa Powen-Wafapomp S.A. w Warszawie przy udziale wykonawcy K.S.K. sp. z o.o.
  • 2013-08-12 WYROK Sygn. akt KIO 1801/13
    po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 12 sierpnia 2013 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 25 lipca 2013 r. przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Siemens Sp. z o.o.

1 2 3

następna

Najnowsze orzeczenia

Dodaj swoje pytanie