eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O.
--- 118A/---
56-400 Boguszyce
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2017 - 2017Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

648 000 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O. zamówień to 648 000,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2017 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Oleśnica.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 648 000,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Oleśnica przetargu, którego przedmiotem było Usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Oleśnica .

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 648 000,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Oleśnica Przetarg ogłoszony był przez Gmina Oleśnica.


Liczba udzielonych firmie GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2017 1 648 000,00 PLN 1
RAZEM: 1 648 000,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 648 000,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin:Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Oleśnica (1 przetarg na łączną kwotę 648 000,00 zł).

Lista przetargów, w których firma GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2017

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2017-04-21 Oleśnica

Gmina Oleśnica
Usługi

Usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Oleśnica
648 000,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2017 to 648 000,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie