eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › ADSYSTEM SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

ADSYSTEM SP. Z O.O.
Atramentowa 11/---
55-040 Bielany Wrocławskie
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie ADSYSTEM SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2018 - 2018Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

55 868 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma ADSYSTEM SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie śląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie ADSYSTEM SP. Z O.O. zamówień to 55 867,83 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2018 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Województwo Śląskie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 55 867,83 PLN w ramach ogłoszonego przez Województwo Śląskie przetargu, którego przedmiotem było Dostawa sprzętu wystawienniczego - stoiska wystawienniczego..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 55 867,83 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Dostawa sprzętu wystawienniczego - stoiska wystawienniczego. Przetarg ogłoszony był przez Województwo Śląskie.


Liczba udzielonych firmie ADSYSTEM SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy ADSYSTEM SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2018 1 55 867,83 PLN 1
RAZEM: 1 55 867,83 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 55 867,83 zł). Przetargi, w których wygrywa firma ADSYSTEM SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Sprzęt wystawowy, Zestawy wystawowePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma ADSYSTEM SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Katowice (1 przetarg na łączną kwotę 55 867,83 zł).

Lista przetargów, w których firma ADSYSTEM SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2018

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2018-12-17 Katowice

Województwo Śląskie
Dostawy

Dostawa sprzętu wystawienniczego - stoiska wystawienniczego.
55 867,83 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma ADSYSTEM SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2018 to 55 867,83 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie