Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2012-01-30
Numer ogłoszenia: 28542 - 2012; data zamieszczenia: 30.01.2012
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 20280 - 2012 data 22.01.2012 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Uniwersytet Jagielloński, ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków, woj. małopolskie, tel. 012 4324450, fax. 012 4324451.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: IV.4.4).
- W ogłoszeniu jest: 30.01.2012 godzina 10:00,.
- W ogłoszeniu powinno być: 03.02.2012 godzina 10:00,.
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: II.1.6).
- W ogłoszeniu jest: tak, liczba części: 5.
- W ogłoszeniu powinno być: tak, liczba części: 6.
INNE PRZETARGI Z KRAKOWA
- Usługa dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych (drukujących, kopiujących i skanujących) wraz z wydrukami i serwisem
- Platforma badawczo-rozwojowa dla inteligentnych wieloagentowych robotycznych systemów rojowych dla WEAIiIB - DE-dzp.272-330/25
- ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA BUDYNKU NCN W KRAKOWIE PRZY UL. TWARDOWSKIEGO 16
- Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy sprzętu komputerowego oraz akcesoriów w ramach projektu "Key to the future - Kompleksowy program rozwoju kształcenia na potrzeby branż kluczowych UJ"
- Roboty budowlane polegające na konserwacji i odtworzeniu stolarki okiennej w gmachu Polskiej Akademii Umiejętności na dz. nr 19/1, obr. 1, Śródmieście przy ul. Sławkowskiej 17 w Krakowie
- 70/2025 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
więcej: przetargi w Krakowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.