eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Wrocław / Warszawa › Poszukujemy kancelarii prawnej do obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz osób fizycznych na zasadach podwykonawstwa Kancelarii Antywindykacyjnej Sp. z o.o. Zajmujemy się szeroko rozumianą Antywindykacyjna, a więc pomocą prawną klientowi z problemami finansowymi.OGŁOSZENIE Z DNIA 2017-12-04


NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO

Nazwa: Kancelaria Antywindykacyjna Sp. z o.o.
Adres: Pawła Włodkowica 21/7, 50-072 Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Telefon: 713072787
e-mail: zobacz email
www:

Osoba upoważniona do kontaktów:
Marek Mazurkiewicz
Telefon: 713072787
Email: zobacz email


PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

Określenie przedmiotu zamówienia:
Poszukujemy kancelarii prawnej do obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz osób fizycznych na zasadach podwykonawstwa Kancelarii Antywindykacyjnej Sp. z o.o. Zajmujemy się szeroko rozumianą Antywindykacyjna, a więc pomocą prawną klientowi z problemami finansowymi.

Miasto: Wrocław / Warszawa

Województwo: dolnośląskie

Adres strony internetowej, na której dostępne są szczegóły przetargu:


PROCEDURA

Rodzaj zamówienia: usługi

Tryb postępowania: przetarg nieograniczony

Termin składania ofert: 2018-01-04


TREŚĆ PRZETARGU

 

Dziękujemy za zainteresowanie przetargiem  Kancelarii Antywindykacyjnej Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm oraz osób fizycznych dla Fundacji Antywindykacyjnej

Swoje doświadczenie praktykujemy w Polsce już od wielu lat, dzięki nietuzinkowemu podejściu do spraw udało nam się zyskać uznanie wśród naszych klientów. Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą prawną, mającą na celu zrestrukturyzowanie upadających przedsiębiorstw, czy też osób popadających w niewypłacalność.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ciężką i długą drogę przebył nasz potencjalny klient, aby znaleźć rozwiązanie prawne, dające mu poczucie bezpieczeństwa.

Zawsze wychodzimy z założenia, iż dłużnik nie jest przestępcą - dlatego stajemy w jego obronie. Jesteśmy otwarci na dialog, ponieważ widzimy w potencjalnym kliencie człowieka, a nie tylko sprawę.

Doświadczenie kancelarii praktykujemy również w formie pro bono, to właśnie w taki sposób udało nam się udowodnić, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Bardzo nam jest miło, iż nasza praca znalazła uznanie wśród mediów, m.in. z racji pozytywnych rekomendacji naszych klientów Kancelaria Antywindykacyjna była wielokrotnie gościem różnych programów publicystycznych.

Uczestniczyliśmy kilkukrotnie w programie Pani Agaty Młynarskiej pt: "Świat się kręci" emitowanym na łamach TVP 1, przedstawialiśmy kuluary pracy antywindykatora, a praktyczną stroną efektów naszej pracy byli klienci naszej kancelarii, którzy mogli opowiedzieć o charakterze samej współpracy z naszą firmą.

Również warte uwagi jest wystąpienie w programie Dzień Dobry TVN, prowadzonym przez Panią Dorotę Wellman oraz Pana Marcina Prokopa, w telewizji śniadaniowej Prezes kancelarii Dominik Ciecierski przedstawił widzą w jaki sposób stawia dłużników na nogi. To tylko niektóre publikacje, które mogą Państwo znaleźć na nasz temat.

Czasopismo biznesowe Forbes wyróżniło naszą kancelarię za kreatywność oraz za innowacyjne myślenie, to dla nas szczególne wyróżnienie, z uwagi na fakt, iż znaleźliśmy uznanie nie tylko jako prawnicy, ale też jako przedsiębiorcy.

Wielkim uznaniem będzie dla kancelarii, jeśli dzięki tym materiałom publicystycznym dojdą Państwo, do wniosku, że jesteśmy ekspertami, którym można zaufać i warto rozpocząć współprace, bo o efektach naszej współpracy można się przekonać tylko w jeden sposób. 

Poszukujemy Partnerów, którzy będą zainteresowani nawiązaniem wspópracy, na zasadach podwykonawstwa.  

Zakres współpracy:

 • obsługa materialno-prawna Klientów Kancelarii, w szczególności przygotowywanie porad, opinii prawnych, projektów umów,
 • współpraca z Zespołem Prawnym Kancelarii,
 • sporządzanie pism procesowych,
 • uczestnictwo w rozprawach,
 • bieżący kontakt z klientami w zakresie powierzonych do obsługi spraw,
 • przygotowywanie publikacji prasowych i innych materiałów o tematyce prawniczej.

Wymagania:

 • Kancelaria Prawna, Spółka partnerska mająca doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
 • Doświadczenie w postępowaniu windykacyjnym, upadłościowym, licytacjach komorniczych
 • Doświadczenie w postępowaniach sanacyjnych będzie dodatkowym atutem
 • bardzo dobra organizacja pracy
 • mile widzane start upowe kancelarie, zespoły ambitnych Mecenasów myślących poważnie o przyszłości, oraz wspólnym udziale w budowaniu rynku usług prawnych dla zadłużonych
 • samodzielność w wykonywaniu zadań
 • umiejętność pracy w zespole oraz na odległość ( system CRM)

Oferujemy:

 • stabilną wspłpracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii
 • możliwość rozwoju partnerskiego na zasadach franczyzowych, w późniejszym okresie współpracy
 • wynagrodzenie ryczałtowe oraz prowizyjne
 • kancelaria pozyskuje klientów, a następnie porzez  wnikliwą dywersyfikację dokonuje selekcji profilów kleinta, do specjaistów majacych kompetencje do prowadzenia spraw w ich imieniu

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej sttronie internetowej www.kancelaria-antywindykacyjna.pl

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwujJeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.