eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Warszawa › Przedmiotem Zamówienia jest: 1.wykonanie przeglądów planowych Sprężarek gazu ziemnego marki Halberstadt w ramach Zamówienia podstawowego, 2.wykonanie przeglądów i napraw Sprężarek gazu ziemnego marki Halberstadt w ramach Zamówienia w oparciu o prawo opcji I w zakresie oraz na zasadach opisanych w Załączniku nr 1 do SIWZ - OPZ, 3.wykonanie Usług i dostaw specjalistycznych dla Sprężarek gazu ziemnego marki Halberstadt w zakresie oraz na zasadach opisanych w Załączniku nr 1 do SIWZ - OPZ, w oparciu o prawo opcji II. Zamawiający przeznaczył na te czynności kwotę maksymalną w wysokości 500 000,00 złotych netto.OGŁOSZENIE Z DNIA 2019-12-04


NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO

Nazwa: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Adres: ul. Mszczonowska 4, 02-337 Warszawa
Województwo:

Telefon: +48 22 220 18 00
www:

Osoba upoważniona do kontaktów:
Magdalena Chełstowska
Telefon: +48 22 189 06 94
Email: zobacz email


PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem Zamówienia jest: 1.wykonanie przeglądów planowych Sprężarek gazu ziemnego marki Halberstadt w ramach Zamówienia podstawowego, 2.wykonanie przeglądów i napraw Sprężarek gazu ziemnego marki Halberstadt w ramach Zamówienia w oparciu o prawo opcji I w zakresie oraz na zasadach opisanych w Załączniku nr 1 do SIWZ - OPZ, 3.wykonanie Usług i dostaw specjalistycznych dla Sprężarek gazu ziemnego marki Halberstadt w zakresie oraz na zasadach opisanych w Załączniku nr 1 do SIWZ - OPZ, w oparciu o prawo opcji II. Zamawiający przeznaczył na te czynności kwotę maksymalną w wysokości 500 000,00 złotych netto.

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

CPV:
50.53.13.00 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprężarek

Adres strony internetowej, na której dostępna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia:


Adres strony internetowej, na której dostępne są szczegóły przetargu:


PROCEDURA

Rodzaj zamówienia: usługi

Tryb postępowania: przetarg nieograniczony

Termin składania ofert: 2020-01-23


TREŚĆ PRZETARGU

Przedmiotem Zamówienia jest:

  1. wykonanie przeglądów planowych Sprężarek gazu ziemnego marki Halberstadt w ramach Zamówienia podstawowego,
  2. wykonanie przeglądów i napraw Sprężarek gazu ziemnego marki Halberstadt w ramach Zamówienia w oparciu o prawo opcji I w zakresie oraz na zasadach opisanych w Załączniku nr 1 do SIWZ - OPZ,
  3. wykonanie Usług i dostaw specjalistycznych dla Sprężarek gazu ziemnego marki Halberstadt w zakresie oraz na zasadach opisanych w Załączniku nr 1 do SIWZ - OPZ, w oparciu o prawo opcji II. Zamawiający przeznaczył na te czynności kwotę maksymalną w wysokości 500 000,00 złotych netto.

Przed terminem składania ofert do niniejszego postępowania przewidziane jest zorganizowanie wizji lokalnej, która odbędzie się w dniu 18.12.2019 r. godz. 10:00 TG Rembelszczyzna oraz 19.12.2019 r. godz. 10:00 TG Hołowczyce.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwujbezpłatny program PIT 2019

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.