eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Usługi dowożenia posiłków - Wyniki wyszukiwania

CPV: Usługi dowożenia posiłków

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 5

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2024-03-01
2024-03-11 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Starachowice Usługi CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH Sukcesywne świadczenie usług cateringowych dla 15 dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczających do świetlicy środowiskowej na Osiedlu Wzgórze w Starachowicach
2024-02-27
2024-03-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Zgierz Usługi CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W ZGIERZU usługa cetringu w projekcie pn. "Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się (...)
2024-02-27
2024-03-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Łuków Usługi POWIAT ŁUKOWSKI Świadczenie usługi cateringowej obejmującej całodzienne wyżywienie dla uczestników kursów i szkoleń w ramach projektu "Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Łukowie"
2024-02-27
2024-03-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Gorzów Wielkopolski Usługi DOM POMOCY SPOŁECZNEJ NR 2 Z FILIĄ "DOM W POŁOWIE DROGI" Przygotowanie i dostarczanie posiłków do Domu Pomocy Społecznej Nr 2 z filią "Dom w Połowie Drogi w Gorzowie Wlkp.
2024-02-07
2024-03-15 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Tychowo Usługi Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy "Świadczenie usług cateringowych dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podborsku, w okresie 01.04.2024r. do 31.12.2024r."


strony : [ 1 ]


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Usługi dowożenia posiłków. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: Sukcesywne świadczenie usług cateringowych dla 15 dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczających do świetlicy środowiskowej na Osiedlu Wzgórze w Starachowicach; usługa cetringu w projekcie pn. "Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się (...); Świadczenie usługi cateringowej obejmującej całodzienne wyżywienie dla uczestników kursów i szkoleń w ramach projektu "Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Łukowie"; Przygotowanie i dostarczanie posiłków do Domu Pomocy Społecznej Nr 2 z filią "Dom w Połowie Drogi w Gorzowie Wlkp.;

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Usługi dowożenia posiłków możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Usługi dowożenia posiłków lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Usługi dowożenia posiłków były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Usługi dowożenia posiłków (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.