eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Usługi badania rynku - Wyniki wyszukiwania

CPV: Usługi badania rynku

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 2

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2024-02-27
2024-03-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Warszawa Usługi Polska Organizacja Turystyczna WYKONANIE BADANIA ZNAJOMOŚCI I WIZERUNKU POLSKICH SPORTOWCÓW NA WYBRANYCH RYNKACH ZAGRANICZNYCH"
2024-02-23
2024-03-11 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Wałbrzych Usługi Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy Usługa polegająca na przeprowadzeniu badania dot. zapotrzebowania na zawody, kwalifikacje i umiejętności.


strony : [ 1 ]


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Usługi badania rynku. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: WYKONANIE BADANIA ZNAJOMOŚCI I WIZERUNKU POLSKICH SPORTOWCÓW NA WYBRANYCH RYNKACH ZAGRANICZNYCH"; Usługa polegająca na przeprowadzeniu badania dot. zapotrzebowania na zawody, kwalifikacje i umiejętności.;

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Usługi badania rynku możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Usługi badania rynku lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Usługi badania rynku były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Usługi badania rynku (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.