eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Urządzenia audiowizualne - Wyniki wyszukiwania

CPV: Urządzenia audiowizualne

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 2

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2023-12-01
2023-12-11 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Warszawa Dostawy NAUKOWA I AKADEMICKA SIEĆ KOMPUTEROWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY "Dostawa sprzętu audio-video w ramach projektu PIONIER-LAB"
2023-11-24
2023-12-04 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Gniezno Dostawy Akademia Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie Uczelnia Państwowa "Dostawa i montaż systemu audio-wideo dla sal wykładowych zlokalizowanych w budynku nr 7 ANS GNIEZNO "


strony : [ 1 ]


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Urządzenia audiowizualne. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: "Dostawa sprzętu audio-video w ramach projektu PIONIER-LAB"; "Dostawa i montaż systemu audio-wideo dla sal wykładowych zlokalizowanych w budynku nr 7 ANS GNIEZNO ";

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Urządzenia audiowizualne możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Urządzenia audiowizualne lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Urządzenia audiowizualne były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Urządzenia audiowizualne (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.