CPV: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne
Znaleziono ogłoszeń: 1
| Daty: publikacji / zakończenia | Miasto | Kategoria | Zamawiający | Przedmiot zamówienia | 
|---|---|---|---|---|
| 2025-10-29 2025-11-07  dodaj do obserwowanych | Milicz | Dostawy | Milickie Centrum Medyczne Sp. z o. o. w restrukturyzacji | Dostawa antybiotyków dla Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o. w restrukturyzacji w Miliczu. | 
Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: 
Dostawa antybiotyków dla Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o. w restrukturyzacji w Miliczu.; 
Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z tej kategorii lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce. 
Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia publiczne (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".
« Powrót do wyszukiwarki


 ustaw bezpłatne powiadomienie e-mail o przetargach spełniających te kryteria
 ustaw bezpłatne powiadomienie e-mail o przetargach spełniających te kryteria dodaj te kryteria do listy swoich ulubionych wyszukiwań
 dodaj te kryteria do listy swoich ulubionych wyszukiwań


