eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Inne usługi - Wyniki wyszukiwania

CPV: Inne usługi

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 3

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2023-12-04
2023-12-12 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Wolbórz Usługi GMINA WOLBÓRZ Usługa wyłapywania i opieki nad bezdomnymi zwierzętami z terenu Gminy Wolbórz
2023-11-29
2023-12-07 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Nieborów Usługi Gmina Nieborów ZAPEWNIENIE OPIEKI ZWIERZĘTOM Z TERENU GMINY NIEBORÓW ORAZ ZAPOBIEGANIE BEZDOMNOŚCI ZWIERZĄT W OKRESIE OD 01.01.2024 R. DO 31.12.2024 R."
2023-11-28
2023-12-07 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Oświęcim Usługi MIASTO OŚWIĘCIM Bieżące utrzymanie fontann zlokalizowanych: na Placu Pokoju, w Parku Zasole, w Parku Pokoju oraz na płycie Rynku Głównego w Oświęcimiu wraz z utrzymaniem stawu wodnego w Parku Pokoju w roku 2024 r.


strony : [ 1 ]


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Inne usługi. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: Usługa wyłapywania i opieki nad bezdomnymi zwierzętami z terenu Gminy Wolbórz; ZAPEWNIENIE OPIEKI ZWIERZĘTOM Z TERENU GMINY NIEBORÓW ORAZ ZAPOBIEGANIE BEZDOMNOŚCI ZWIERZĄT W OKRESIE OD 01.01.2024 R. DO 31.12.2024 R."; Bieżące utrzymanie fontann zlokalizowanych: na Placu Pokoju, w Parku Zasole, w Parku Pokoju oraz na płycie Rynku Głównego w Oświęcimiu wraz z utrzymaniem stawu wodnego w Parku Pokoju w roku 2024 r.;

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Inne usługi możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Inne usługi lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Inne usługi były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Inne usługi (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.