Ogłoszenie z dnia 2014-05-09
Białystok: przeprowadzenie szkoleń dla osób bezrobotnych
Numer ogłoszenia: 99599 - 2014; data zamieszczenia: 09.05.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, woj. podlaskie, tel. 85 747 3800, faks 85 747 3861.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: przeprowadzenie szkoleń dla osób bezrobotnych.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przeprowadzenie szkolenia /Pracownik do spraw kadr i płac/ dla 15 osób w okresie marzec - kwiecień 2014r..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.51.00.00 - Usługi szkolenia specjalistycznego .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Projekt /POdejmij KLuczową decyzję/.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.03.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS SP. Z O.O.
- T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o., ul. Malmeda 1, 15-440 Białystok, kraj/woj. podlaskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 10125,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 10125,00
Oferta z najniższą ceną: 10125,00 / Oferta z najwyższą ceną: 10125,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Jest to zamówienie uzupełniające nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego na przeprowadzenie m.in. szkolenia /Pracownik do spraw kadr i płac/, udzielonego na podstawie postępowania CZS.341/3/2013
INNE PRZETARGI Z BIAŁEGOSTOKU
- BZP.272.4.2026.ŁC Wyzwania w obszarze upowszechniania innowacji i cyfryzacji w województwie podlaskim w obliczu kryzysu geopolitycznego na wschodzie Europy (Analiza 2026)
- Świadczenie usługi doradczej w zakresie tworzenia i prowadzenia podmiotów zatrudnienia socjalnego (PZS)
- Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy realizowane na rzecz żołnierzy i pracowników wojska w Łomży.
- Dostawa oleju napędowego w szacowanej ilości do 70 000 litrów oleju napędowego oraz benzyny w szacowanej ilości do 8 000 litrów za pośrednictwem stacji paliw zlokalizowanych w odległości 2 km od siedz
- Dostawa alergenów oraz drobnych sprzętów laboratoryjnych
- "Pielęgnacja pasów przeciwpożarowych i wałów przeciwpożarowych na terenach wojskowych administrowanych przez 25. WOG w podziale na pięć części."
więcej: przetargi w Białymstoku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Przeprowadzenie szkoleń dla administratorów IT w ramach projektu pn. "Zwiększenie ceberbezpieczeństwa Gminy Miejskiej Świdnik"
- Przeprowadzenie szkoleń na torze doskonalenia techniki jazdy samochodem osobowym dla 700 policjantów wraz z zapewnieniem usługi hotelarsko - gastronomicznej
- "Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli i uczniów" w ramach projektu pn.: "Nowoczesne rozwiązania w edukacji - wsparcie rozwoju kształcenia zawodowego w Mieczysławowie"
- Pełnienia funkcji kierownika merytorycznego - podejście integracyjne - szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży
- Pełnienia funkcji kierownika naukowego - podejście integracyjne - szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychoterapii dzieci i młodzieży.
- Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. "Rola domów pomocy społecznej w procesie deinstytucjonalizacji. Usługi wsparcia krótkoterminowego w domach pomocy społecznej"
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





