To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2008-05-07
Puławy: Przedmiotem zamówienia ZM-21/230/2008 jest zakup wraz z dostawą leków do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów z podziałem na 2 zadania.
Numer ogłoszenia: 94259 - 2008; data zamieszczenia: 07.05.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 77419 - 2008.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Bema, 24-100 Puławy, woj. lubelskie, tel. 081 8877023, fax 081 8877023.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przedmiotem zamówienia ZM-21/230/2008 jest zakup wraz z dostawą leków do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów z podziałem na 2 zadania..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia ZM-21/230/2008 jest zakup wraz z dostawą leków do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów z podziałem na 2 zadania. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeżeli w jednym zadaniu lek występuje w różnych postaciach i dawkach, Zamawiający wymaga aby leki występujące w różnych dawkach i postaciach pochodziły od jednego producenta. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na leki równoważne klinicznie występujące pod inną nazwą handlową Zadanie nr 1- Lek Enbrel Zadanie nr 2 - Lek Leflunomid Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 24.41.60.00 - Witaminy Kod CPV wg słownika 2008: 33.61.60.00 - Witaminy .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 238158,54 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Lek Enbrel.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 06.05.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- ACP PHARMA S.A., ul. Chełmżyńska 249, 04-458 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 163144.80
- Oferta z najniższą ceną: 163144.80 / oferta z najwyższą ceną: 186805.50
- Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 2 NAZWA: Lek Leflunomid.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 06.05.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- SANOFI-AVENTIS Sp.z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 74610.50
- Oferta z najniższą ceną: 74610.50 / oferta z najwyższą ceną: 74610.50
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z PUŁAW
- Dostawa mebli laboratoryjnych oraz dygestoriów wraz z montażem i uruchomieniem dla Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Nowych Syntez Chemicznych
- Wykonanie prac remontowo - konserwatorskich Łuku Rzymskiego na terenie osady Pałacowo- Parkowej ks. Czartoryskich w Puławach
- dostawa aparatury laboratoryjnej z podziałem na zadania, znak sprawy DZ-23/94/25
- Usługi pocztowe i kurierskie dla Starostwa Powiatowego w Puławach
- Sukcesywne dostawy oleju napędowego dla RZD w Wielichowie
- Dostawa herbicydów dla IUNG-PIB w Puławach, dla RZD w Żelisławkach w podziale na 5 części zamówienia
więcej: przetargi w Puławach »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.