To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-04-24
Mława: postępowanie nr 11/2015 na dostawę agregatów prądotwórczych
Numer ogłoszenia: 94072 - 2015; data zamieszczenia: 24.04.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 52294 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zakład Usług Wodnych dla Potrzeb Rolnictwa, ul. Nowa 40, 06-500 Mława, woj. mazowieckie, tel. 023 6543541, faks 023 6544192.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: postępowanie nr 11/2015 na dostawę agregatów prądotwórczych.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Agregat prądotwórczy w wersji nieobudowanej z rozruchem automatycznym i układem samoczynnego załączenia rezerwy (SZR) z grzałką płynu chłodzącego, przystosowany do pracy awaryjnej po zaniku zasilania podstawowego, moc awaryjna (maksymalna) zespołu minimum 38,5 KVA/30,8 KW, moc ciągła (znamionowa) zespołu minimum 35,0 KVA/28,0 KW - 1 kpl. 2. Agregat prądotwórczy w wersji nieobudowanej z rozruchem automatycznym i układem samoczynnego załączenia rezerwy (SZR) z grzałką płynu chłodzącego, przystosowany do pracy awaryjnej po zaniku zasilania podstawowego, moc awaryjna (maksymalna) zespołu minimum 49,5KVA/39,6 KW, moc ciągła (znamionowa) zespołu minimum 45,0 KVA/36,0 KW - 3 kpl.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 31.12.20.00 - Jednostki prądotwórcze .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.04.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
PEX DEFENCE POLSKA Janusz Kania
jakie przetargi wygrała firma
PEX DEFENCE POLSKA Janusz Kania
- Agregaty Pex - Pool Plus, ul. Metalowców 35, 39-200 Dębica, kraj/woj. podkarpackie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 98699,19 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 119187,00
Oferta z najniższą ceną: 119187,00 / Oferta z najwyższą ceną: 193997,02
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z MŁAWY
- Wykonanie operatów szacunkowych do celów ustalenia odszkodowań za nieruchomości które stały się z mocy prawa własnością jednostek samorządu terytorialnego z przeznaczeniem pod drogi - część III
- Rozbiórka istniejącego mostu o JNI 01005633 i budowa nowego mostu w m. Szumsk na rzece Ożumiech wraz z rozbudową drogi dojazdowej nr 2361W/2314W
- Dostawa sprzętu i oprogramowania na potrzeby realizacji grantu "Cyberbezpieczny Samorząd" dla Urzędu Miasta Mława oraz Centrum Usług Społecznych w Mławie
- Rozbudowa Szpitala SP ZOZ w Mławie na potrzeby ratownictwa medycznego
- Utrzymanie czystości i porządku w budynkach oraz na terenach przynależnych do budynków zarządzanych i będących własnością Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Mławie.
- Usługi serwisowania, przeglądów i napraw łącznie z częściami Rezonansu Magnetycznego
więcej: przetargi w Mławie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Aleksandrowie Kujawskim
- Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego dla budynku administracyjnego SZPZLO Warszawa Praga Południe oraz wykonanie niezbędnych robót budowlanych i elektrycznych związanych z montażem agregatu
- Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Gminie Płośnica
- Zakup agregatów prądotwórczych na potrzeby Przychodni przy ul. Milenijnej 4 i Przychodni przy ul. Poborzańskiej 6 dla SZPZLO Warszawa Białołęka-Targówek
- "Zakup agregatu prądotwórczego dla Gminy Staroźreby"
- Dostosowanie infrastruktury Gminy Dąbrowa Tarnowska w zakresie cyberbezpieczeństwa
więcej: Jednostki prądotwórcze »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.