Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2011-01-10
Poznań: Serwer Fujitsu RX300S6
Numer ogłoszenia: 9371 - 2011; data zamieszczenia: 10.01.2011
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Dostawy
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet im. A. Mickiewicza, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań, woj. wielkopolskie, tel. 061 8294440, 8291232, faks 061 8294012, 8291103 , strona internetowa www.amu.edu.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Serwer Fujitsu RX300S6.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Serwer Fujitsu RX300S6.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 48.82.00.00 - Serwery .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
Dostawa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze. Firma Ventus Communications Sp. z o.o. jest jedynym dostawcą serwera na terenie Polski. Węzeł obliczeniowy jest jednostką nietypową, a jego instalacja wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu architektury klastrów obliczeniowych oraz integracji z istniejącymi węzłami klastra zbudowanego przez firmę Ventus w ramach projektu MAGMANet. Zlecenie dostawy sprzętu i instalacji innej firmie może nie tylko spowodować utratę gwarancji, ale też zaburzyć pracę zakupionych wcześniej jednostek, które realizują terminowe zadania na rzecz projektów MNiSW. Tylko produkt ww. firmy spełnia wymogi Zamawiającego.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Ventus Communications Sp. z o.o., ul. Swoboda 12, 60-391 Poznań, kraj/woj. wielkopolskie.
INNE PRZETARGI Z POZNANIA
- Świadczenie usługi sprzątania i utrzymania porządku w siedzibie ZTM w Poznaniu ul. Matejki 59 oraz w pomieszczeniach Archiwum Zakładowego w Poznaniu ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 194 w Poznaniu
- Całodobowa ochrona osób i mienia dla Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Pile
- OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA PRZEBUDOWY UL. MOGILEŃSKIEJ W POZNANIU
- Sukcesywna dostawa ciekłego azotu przez okres 12 miesięcy.
- Sukcesywne świadczenie usług cateringowych na rzecz Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w 2026 roku
- Dostawa, najem, mycie pojemników BIO do nieruchomości będących w dyspozycji Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o.
więcej: przetargi w Poznaniu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Rościszewo - (zakup sprzętu komputerowego) - postępowanie 2
- Wyposażenie pracowni przedmiotowej w Szkole Podstawowej nr 5 w Płocku w ramach projektu pn.: "A ja lubię moją szkołę"
- Dostawa i instalacja infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Gminy Chybie
- Zakup infrastruktury do backupu w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd" Nr FERC.02.02-CS.01-001/23 "Wdrożenie infrastruktury ochrony danych w Gminie Księżpol"
- Dostawa urządzeń wraz z licencjami oraz wsparciem serwisowym w ramach projektu "Wdrożenie e-usług w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu"
- Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd w mieście Jedlina-Zdrój
więcej: Serwery »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





