To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-03-06
Chorzów: Montaż kolektorów słonecznych na Kompleksie sportowym Hajduki, ul. Graniczna 92 w Chorzowie
Numer ogłoszenia: 91100 - 2013; data zamieszczenia: 06.03.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 39836 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu, ul. Dąbrowskiego 113, 41-500 Chorzów, woj. śląskie, tel. 032 2417050, 2411313, faks 032 2417055.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Montaż kolektorów słonecznych na Kompleksie sportowym Hajduki, ul. Graniczna 92 w Chorzowie.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest : Montaż kolektorów słonecznych na Kompleksie sportowym Hajduki, ul. Graniczna 92 w Chorzowie W skład wykonania zadania wchodzi: - budowa stalowej konstrukcji nośnej układu solarnego do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz podgrzewania wody basenowej, - montaż kolektorów słonecznych płaskich na konstrukcji wsporczej, - montaż instalacji cwu z rur PP-20, - montaż instalacji solarnej z rur stalowych bez szwu, - montaż zasobnika cwu, - montaż wymienników ciepła, - montaż naczyń ciśnieniowych instalacji solarnej i cwu, - montaż zaworów odcinających, zwrotnych, spustowych i odpowietrzających, - montaż pomp instalacji solarnej i cwu, - montaż manometrów i termometrów technicznych, - montaż zaworów bezpieczeństwa, - montaż czujników temperatury zewnętrznej i cwu, - montaż zaworu regulacyjnego, - montaż areometrów regulacyjnych instalacji solarnej Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany za pomocą dokumentacji projektowej, STWiOR oraz przedmiaru robót załączonych do niniejszej SIWZ i stanowiących jej integralną część 3.2 Łączną kwotę netto i brutto wynikającą z kosztorysu ofertowego należy wpisać w załączony formularz ofertowy - załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia. 3.3 W przypadku wskazanych w dokumentacji nazw urządzeń i materiałów dopuszcza się możliwość zastosowania urządzeń i materiałów równoważnych pod warunkiem posiadania przez nie wszystkich wymaganych dopuszczeń i atestów oraz osiągania parametrów technicznych, jakościowych i eksploatacyjnych nie gorszych od tych ujętych w dokumentacji. Jeżeli wykonawca przewidzi w ofercie zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych, na wykonawcy ciąży obowiązek udowodnienia ich równoważności. Brak jednoznacznego wskazania w ofercie materiałów równoważnych będzie oznaczać wykonanie przedmiotu zamówienia z zastosowaniem urządzeń i materiałów wg dokumentacji projektowej. 3.4 Przedmiot zamówienia należy objąć co najmniej 60 miesięczną gwarancją.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.00.00.00 - Roboty budowlane 45.26.25.00 - Roboty murarskie i murowe 45.33.24.00 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych 45.44.21.00 - Roboty malarskie 45.40.00.00 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Projekt będzie finansowany ze środków RPO w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Priorytet V Środowisko Działanie 5.3 Czyste powietrze i odnawialne źródła energii nr projektu- 1328.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.03.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 6.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"SOLVER" SP. Z O.O. W LIKWIDACJI
jakie przetargi wygrała firma
"SOLVER" SP. Z O.O. W LIKWIDACJI
- SOLVER sp z o. o, ul. Zagórska 167, 42-600 Tarnowskie Góry, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 1186732,77 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 1163294,72
Oferta z najniższą ceną: 1163294,72 / Oferta z najwyższą ceną: 1505601,08
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z CHORZOWA
- Adaptacja sal na potrzeby kształcenia zawodowego (technik hotelarstwa) w Zespole Szkół Gastronomiczno-Usługowych w Chorzowie
- "Modernizacja wybiegu dla psów w Parku Róż w trybie wykonania: zaprojektuj i wybuduj"
- Wymiana pokrycia dachu "Chałupy z Goleszowa"
- Remont tarasu nad wejściem do budynku Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Lompy 13 w Chorzowie
- "Wykonanie izolacji termicznej nierozprzestrzeniającej ognia wraz z wypełnieniem dla koryt słupów wspierających ring dolny na Stadionie Śląskim"
- "Budowa placu zabaw w Przedszkolu nr 20 przy ul. Ks. J. Czempiela 49 w Chorzowie w systemie zaprojektuj i wybuduj"
więcej: przetargi w Chorzowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Modernizacja sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli
- Budowa w Janowie magazynu wraz z garażem dla samochodu ratowniczo - gaśniczego
- Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino w Polanicy-Zdroju
- Modernizacja i dostosowanie pomieszczeń w PBW w Nowym Sączu Filia w Zakopanem
- Adaptacja pomieszczeń pod wypożyczalnię sprzętu wspomagającego i pielęgnacyjnego, w ramach realizacji projektu pn.: "Model Usług Społecznych w Gminie Bełżyce
- Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych Podgaj - Głownin 3048 D
więcej: Roboty budowlane »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.