To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-04-12
Sławno: Dzierżawa analizatorów i innego asortymentu laboratoryjnego/11/2012
Numer ogłoszenia: 82753 - 2012; data zamieszczenia: 12.04.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 69589 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Szpital Powiatowy, ul. I-go Pułku Ułanów 9, 76-100 Sławno, woj. zachodniopomorskie, tel. 059 8103031, 8106302, faks 059 8102423.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dzierżawa analizatorów i innego asortymentu laboratoryjnego/11/2012.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dzierżawa analizatorów do identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania lekowrażliwości wraz z dostawą testów i materiałów kontrolnych,gotowe podłoża bakteriologiczne, chromogenne podłoża bakteriologiczne, system Signal do posiewu próbek krwi, krążki do oznaczania lekooporności, szczepy wzorcowe do mikrobiologicznej kontroli jakości , testy do badań reumatoidalnych i inny asortyment, biologiczny wskaźnik kontroli procesu sterylizacji parą wodną w nadciśnieniu, antygen kardiolipinowy USR, wymazówki i inne, dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do analizatora Rapidchem 744 Firmy Bayer, dostawa krwinek wzorcowych, testów mikrokolumnowych oraz innego asortymentu do badań serologicznych wykonywanych przy pomocy wirówki ID - Centrifuge 6S Firmy DiaHem, dostawa krwinek wzorcowych do układu ABO i innych odczynników do badań serologicznych, odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne i eksploatacyjne do koagulometru Coag CHROM 3003 Firmy bio-Ksel, barwniki i odczynniki, dzierżawa analizatora immunochemicznego wraz z dostawą odczynników i materiałów, dzierżawa analizatora do gazometrii wraz z dostawą odczynników, materiałów kontrolnych i sprzętu zużywalnego..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00 - Odczynniki laboratoryjne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Dzierżawa analizatora do identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania lekowrażliwośco wraz z dostawą testów i materiałów kontrolnych do identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania lekowrażliwości
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.04.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- BIOMERIUX SP. Z O.O., UL. ŻEROMSKIEGO NR 17, 01-882 W A R S Z A W A, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 83500,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 79815,60
Oferta z najniższą ceną: 79815,60 / Oferta z najwyższą ceną: 79815,60
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z SŁAWNA
- Świadczenie specjalistycznych usług w Centrum Terapeutycznym na potrzeby PCPR w Sławnie
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pomiłowo oraz Sławsko, gm. Sławno
więcej: przetargi w Sławnie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- DOSTAWA ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW KONTROLNYCH I MATERIAŁÓW ZUŻYWALNYCH DO POSIADANEGO ANALIZATORA IMMUNOCHEMICZNEGO
- Dostawa podłoży mikrobiologicznych do rutynowej diagnostyki laboratoryjnej
- Dostawa sond do analizy chorób onkologicznych, hematoonkologicznych oraz u zupełnienie kariotypu.
- 2026: Dostawa odczynników chemicznych i podłóż bakteriologicznych dla Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Tychach
- Dostawa analizatora immunohematologicznego wraz z niezbędnymi akcesoriami i materiałami zużywalnymi
- Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do posiadanego przez zamawiającego analizatora ELITe InGeniusR
więcej: Odczynniki laboratoryjne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





