To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-03-27
Szczecin: Przebudowa wiaduktu wraz z dojazdami w ciągu drogi krajowej Nr 11, na odcinku Kołobrzeg - Koszalin w km 9 + 672 nad nieczynną bocznicą kolejową, koło miejscowości Bagicz
Numer ogłoszenia: 81496 - 2009; data zamieszczenia: 27.03.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 25869 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie, Al. Bohaterów Warszawy 33, Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 091 432 53 00,091 432 53 71, faks 091 484 39 97, 4843873,4325323.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa centralna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przebudowa wiaduktu wraz z dojazdami w ciągu drogi krajowej Nr 11, na odcinku Kołobrzeg - Koszalin w km 9 + 672 nad nieczynną bocznicą kolejową, koło miejscowości Bagicz.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przebudowa wiaduktu wraz z dojazdami w ciągu drogi krajowej Nr 11, na odcinku Kołobrzeg - Koszalin w km 9 + 672 nad nieczynną bocznicą kolejową, koło miejscowości Bagicz. Zamówienie obejmuje wbudowanie w istniejący obiekt bez jego rozbiórki - pod ruchem - konstrukcji stalowej z blach falistych ocynkowanych MULTI PLATE MP 200 VT11 o świetle poziomym 4,53 m i wysokości 3,97 m.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.22.11.21 - Roboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowych .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 505874.05 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 10.03.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- APEX-ROBOZIEM Sp. z o.o., ul. Rzeźnicza 3, 73-110 Stargard Szczeciński, kraj/woj. zachodniopomorskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 505874.05
- Oferta z najniższą ceną: 505874.05 oferta z najwyższą ceną: 809943.95
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z SZCZECINA
- USŁUGA ORGANIZACJI WIZYT ZAWODOZNAWCZYCH ZAGRANICZNYCH DLA LAUREATÓW KONKURSU "ZAWODY Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
- EP/220/56/2025: Serwis i naprawa samochodów służbowych będących w posiadaniu SPWSZ w Szczecinie
- Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie
- Zakup cyfrowych konsolet oświetleniowych i akustycznych na potrzeby Teatru Współczesnego
- Zakup systemu interkomu bezprzewodowego na potrzeby Teatru Współczesnego
- Świadczenie usług pocztowych na rzecz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
więcej: przetargi w Szczecinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Remont wiaduktu w ciągu DK-1 nad al. Piłsudskiego w Tychach - Etap 1
- Przebudowa obiektu mostowego przy ul. Zwycięstwa w Jaworznie
- Modernizacja drogi wojewódzkiej nr 977 Tarnów-Moszczenica, etap I.
- Przebudowa odcinka DK 52 (ul. Wyzwolenia/Niepodległości) w Bielsku-Białej.
- Przebudowa wiaduktu i układu komunikacyjnego oraz remont wiaduktu żelbetowego w ciągu ulicy Reymonta w Opolu.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.