eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi WarszawaWykonanie usługi serwisu technicznego oraz konserwacji instalacji, urządzeń i automatyki zamontowanych w budynku Galerii oraz na terenie Skweru Hoovera położonego przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie.



Ogłoszenie z dnia 2009-05-21

Warszawa: Wykonanie usługi serwisu technicznego oraz konserwacji instalacji, urządzeń i automatyki zamontowanych w budynku Galerii oraz na terenie Skweru Hoovera położonego przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie.
Numer ogłoszenia: 78503 - 2009; data zamieszczenia: 21.05.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Zarząd Terenów Publicznych, ul. Jezuicka 1/3, Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 5568322, faks 022 5568373.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wykonanie usługi serwisu technicznego oraz konserwacji instalacji, urządzeń i automatyki zamontowanych w budynku Galerii oraz na terenie Skweru Hoovera położonego przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie..

II.1.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.

II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisu technicznego oraz konserwacji instalacji, urządzeń i automatyki zamontowanych w budynku Galerii oraz na terenie Skweru Hoovera położonego przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie. Serwis techniczny oraz konserwacja obejmować będzie instalacje: elektryczną, sanitarną, automatykę i regulacje systemu SAP, wentylację, klimatyzację, automatykę węzła cieplnego i pozostałych instalacji, kaskadę wodną i system antyzalewowy. Przedmiot zamówienia określony jest następującą dokumentacją: 1) zakres prac serwisowo - konserwacyjnych instalacji, urządzeń i automatyki znajdujących się w pomieszczeniach Galerii Skwer Hoovera określa załącznik nr 2 do wzoru umowy, która stanowi załącznik nr 7do SIWZ, 2) plan sytuacyjny (w wersji elektronicznej) budynku Galerii Skwer Hoovera stanowi załącznik nr 1 do wzoru umowy będącej załącznikiem nr 7do SIWZ, 3) Dokumentacja wszystkich instalacji w wersji elektronicznej stanowi załącznik nr 8 do SIWZ, 4) Przedmiar robót stanowiący załącznik nr 9 do SIWZ..

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 50.00.00.00 - Usługi naprawcze i konserwacyjne .

II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 116400.00 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zapytanie o cenę

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 18.05.2009.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Tronix s. c., ul. Olbrachta 58A m. 173, 01-111 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ
(bez VAT)

  • Cena wybranej oferty: 116000.00
  • Oferta z najniższą ceną: 116000.00 oferta z najwyższą ceną: 116000.00
  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.