To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-05-25
Warszawa: Remont pomieszczeń szkolnych - dwóch sal zajęć wraz z zapleczami w zakresie wymiany podłóg, malowania i wymiany stolarki drzwiowej w budynku Gimnazjum nr 46 przy ul. Kasprzaka 1/3 w Warszawie (sprawa nr 10/ZP/15)
Numer ogłoszenia: 75623 - 2015; data zamieszczenia: 25.05.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 46989 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola, Al. Solidarności 90, 01-003 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 4435682, 683, 684, 685, 686, faks 22 4435600.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Remont pomieszczeń szkolnych - dwóch sal zajęć wraz z zapleczami w zakresie wymiany podłóg, malowania i wymiany stolarki drzwiowej w budynku Gimnazjum nr 46 przy ul. Kasprzaka 1/3 w Warszawie (sprawa nr 10/ZP/15).
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pomieszczeń w budynku Gimnazjum nr 46 przy ul. Kasprzaka 1/3 w Warszawie. Roboty budowlane dotyczą remontu dwóch sal zajęć wraz z zapleczami, w n/w zakresie: a) Kładzenie i wykładanie podłóg: wymiana podłogi wraz z wykonaniem izolacji cieplnej, trzykrotne lakierowanie podłóg, wstawienie progów z kątownika ze stali nierdzewnej. b) Roboty malarskie: przygotowanie podłoża pod malowanie- zeskrobanie farb, przetarcie i zagruntowanie, miejscowa naprawa uszkodzonych tynków, malowanie tynków wewnętrznych gładkich sufitów i ścian farbą emulsyjną (grunt i 2x farba akrylowa biała), malowanie tynków wewnętrznych gładkich sufitów i ścian farbą emulsyjną (grunt i 2x farba akrylowa kolor), malowanie lamperii emaliami akrylowymi, malowanie podokienników, rur i grzejników, wymiana kratek wentylacyjnych. c) Roboty w zakresie stolarki: wykucie z muru i wstawienie nowych drzwi, zamontowanie narożników ochronnych na ościeżach drzwiowych. d) Roboty w zakresie instalacji elektrycznych: wymiana opraw oświetleniowych świetlówkowych 2x49WT5, zapłon elektroniczny, wymiana osprzętu elektrycznego, wykonanie niezbędnych pomiarów przy montażu osprzętu i opraw. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i wymagania dotyczące wykonania i odbioru robót określa dokumentacja obejmująca: a) Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót, b) Przedmiar robót, który wskazuje zakres robót do wykonania. w/w dokumentacja stanowi załącznik nr 8 do SIWZ. c) Wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do SIWZ. 3) Zamówienie należy zrealizować w terminie od dnia 01.07.2015 r. do dnia 25.08.2015 r.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.43.21.00 - Kładzenie i wykładanie podłóg 45.44.21.00 - Roboty malarskie 45.42.10.00 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej 45.31.12.00 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.05.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 19.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 3.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- PAL-BUD Paweł Borusiński, ul. Marszałkowska 62 lok. 59, 00-545 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 71476,95 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 58779,51
Oferta z najniższą ceną: 58627,78 / Oferta z najwyższą ceną: 99837,82
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Dostawa sprzętu komputerowego dla FINA
- Dostawa monitorów na potrzeby funkcjonowania Instytutu Badawczego IDEAS (nr postępowania: 25/WNP-000014)
- Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, oraz akcesoriów komputerowych na potrzeby Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie
- Świadczenie usługi audytu bezpieczeństwa przetwarzania danych w Rządowej Chmurze Obliczeniowej (RChO)
- Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem położonych na osiedlu we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 6-8
- Utrzymanie i konserwacja siłowni plenerowych, boisk i placów zabaw zlokalizowanych na terenie parków i skwerów Dzielnicy Ochota w Warszawie
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wykonanie prac remontowych pomieszczeń parteru oraz klatek schodowych budynku przy Zjednoczenia 34
- Bud. kabl. sieci elektroenergetycz. 15kv,konten. stacji transform. 15kV/0,4kV,kablowej sieci elektroenergetycz. 0,4kV wraz ze złącz. kabl., wiaty z inst. fotowolt. do 50 kW i mag. en. wraz z niez(...)
- REMONT I BIEŻĄCA KONSERWACJA WRAZ Z KONIECZNĄ WYMIANĄ STROPU W BUDYNKU, ZLOKALIZOWANYM PRZY UL. GENERAŁA JÓZEFA CHŁOPICKIEGO 4 W KRAKOWIE DLA WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORATU FARMACEUTYCZNEGO W KRAKOWIE.
- Remont wybranych pomieszczeń dziekanatu nr 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155 i 156 w budynku B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
- Termomodernizacja budynków garażowo - warsztatowych Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Białobrzegach
- "Utworzenie 20 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Klubie Dziecięcym "Bajkowa Kraina" w Lipniku, Kolonia Lipnik 11, 98-354 Siemkowice"
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





