Ogłoszenie z dnia 2010-03-17
Warszawa: Dostawa zestawów do oznaczania katecholamin w moczu
Numer ogłoszenia: 74274 - 2010; data zamieszczenia: 17.03.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny, ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 5991705, faks 022 5991704.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa zestawów do oznaczania katecholamin w moczu.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Zestaw do oznaczania katecholamin - 8 opakowan po 100 testów 2. Kolumna HPLC do oznaczania katecholamin - 1 szt 3. Faza mobilna - 10 litrów 4. Kontrola patologiczna - 1 opakowanie 5. Kontrola normalna - 1 opakowanie.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00 - Odczynniki laboratoryjne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26.02.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Polygen Sp. z o.o., ul. Górnych Wałów 46/1, 44-100 Gliwice, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 28800,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 26759,50
Oferta z najniższą ceną: 26759,50 / Oferta z najwyższą ceną: 26759,50
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Dwie kolejne procedury przetargowe (DZP/270/227/09 oraz DZP/270/119/09) ogłoszone w trybie przetargu nieograniczonego zostały unieważnione z powodu braku ofert niepodlegających odrzuceniu.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Dostawa zestawu urządzeń do wytwarzania wody dejonizowanej
- Dostawa mikroskopu spektroskopowego 3D
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych: część nr 1: Widok 20 m 3a i 4a (ADK-5), część nr 2: Piękna 7/9 m 47 (ADK-2)
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych: część nr 1: Oleandrów 2/4 m 2,część nr 2: Koszykowa 3 m 4
- ZP/CZD/178/25 Dostawa masek twarzowych do znieczulenia - jednorazowych
- ŚWIADCZENIE USŁUG MEDYCYNY PRACY I INNYCH USŁUG MEDYCZNYCH
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa analizatora immunohematologicznego wraz z niezbędnymi akcesoriami i materiałami zużywalnymi
- Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do posiadanego przez zamawiającego analizatora ELITe InGeniusR
- Dostawa odczynników laboratoryjnych oraz dzierżawa analizatora mikrobiologicznego
- Unowocześnienie i doposażenie 3 pracowni zawodowych do kształcenia w zawodzie technik weterynarii z podziałem na 8 części
- Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych przez okres 1 roku - 2 części
- Dostawa odczynników do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dzierżawą analizatora
więcej: Odczynniki laboratoryjne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





