To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-04-17
Katowice: DOSTAWA URZĄDZEŃ TERMICZNYCH
Numer ogłoszenia: 63207 - 2009; data zamieszczenia: 17.04.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 4468 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Śląski w Katowicach Dział Zamówień Publicznych, ul. Bankowa 12, Katowice, woj. śląskie, tel. 032 3592048, faks 032 3592048.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA URZĄDZEŃ TERMICZNYCH.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia była dostawa urządzeń termicznych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i dostępny min. na stronie internetowej Zamawiającego.
Zamawiający dopuszczał możliwość realizacji przedmiotu zamówienia z dopuszczeniem składania ofert częściowych z podziałem na następujące części:
W zakresie części A - wyparka rotacyjna - 2 szt.
W zakresie części B - wyparka próżniowa -2 szt.
W zakresie części C - suszarka laboratoryjna - 2 szt.
W zakresie części D - suszarka laboratoryjna - 1 szt.
W zakresie części E - PCR System - 1 szt.
W zakresie części F - szafa chłodząca - 1szt.
W zakresie części G - płatkarka do lodu ze zbiornikiem - 1 szt.
W zakresie części H - zamrażarka skrzyniowa - 1 szt.
Zamawiający dopuszczał możliwość składania ofert równoważnych.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do dokonania uruchomienia ww urządzeń.
Termin realizacji zamówienia:
Okres gwarancji - nie mniej niż 12 miesięcy.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia uzupełniającego..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 38.00.00.00 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 97998.48 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
tak, projekt/program: Zamówienie realizowane jest w ramach projektu UNIWERSYTET PARTNEREM GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY(UPGOW) współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Priortytet IV. Szkolnictwo wyższe i nauka
Działanie 4.1, Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy;
Poddziałanie 4.1.1, Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni...
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Część A - Wyparka rotacyjna - 2szt.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 15.04.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 6.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- IKA POL
Wojciech Byrski, ul. Przy Bażantarni 4/6, 02-793 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 17000.00
- Oferta z najniższą ceną: 17000.00 oferta z najwyższą ceną: 25014.30
- Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Część B - Wyparka próżniowa 2szt.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 15.04.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 6.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- IKA POL
Wojciech Byrski, ul. Przy Bażantarni 4/6, 02-793 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 17000.00
- Oferta z najniższą ceną: 17000.00 oferta z najwyższą ceną: 25014.30
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z KATOWIC
- DOSTAWA LEKÓW 1
- Dostawa subskrypcji oprogramowania wirtualizacyjnego wraz z usługą wsparcia dla Uniwersytetu Śląskiego
- Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 dla PGG S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic
- Platforma proaktywnej ochrony z wykorzystaniem sztucznej inteligencji - subskrypcja na okres 36 miesięcy wraz ze wsparciem technicznym i aktualizacjami
- Zakup i dostawa materiałów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Katowickiego Centrum Onkologii.
- Świadczenie usług medycznych dla pracowników Spółki Katowickie Inwestycje S.A.
więcej: przetargi w Katowicach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa analizatora immunohematologicznego wraz z niezbędnymi akcesoriami i materiałami zużywalnymi
- SZP/243-351/2025 Instalacja prototypowa w skali wielkolaboratoryjnej do przetwarzania odpadów do produktów użytecznych w ramach projektu "Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego".
- KR-01/03/26, Sukcesywna dostawa specjalistycznego drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Instytutu Zootechniki - Państwowego Instytutu Badawczego
- KR-01/02/26, Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego podstawowego dla Instytutu Zootechniki - Państwowego Instytutu Badawczego
- 585_Dostawa urządzenia typu pick-and-place (die bonder)
- Dostawa kolumn chromatograficznych
więcej: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





