To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-03-19
Białystok: WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA ZARZĄDU MIENIA KOMUNALNEGO W BIAŁYMSTOKU- CZĘŚĆ II/2015 Wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę budynków mieszkalnych z zagospodarowaniem terenu oraz budową instalacji doziemnej gazowej w Białymstoku przy ul. Suchowolca 25,25A,25B,25C,25D,25E i 25G, usytuowanych na działkach o nr geod.792/1 i 792/3, obręb 21 wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.
Numer ogłoszenia: 61996 - 2015; data zamieszczenia: 19.03.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 26977 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zarząd Mienia Komunalnego, ul. gen. J. Bema 89/1, 15-370 Białystok, woj. podlaskie, tel. 085 7479457, faks 085 7479483.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA ZARZĄDU MIENIA KOMUNALNEGO W BIAŁYMSTOKU- CZĘŚĆ II/2015 Wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę budynków mieszkalnych z zagospodarowaniem terenu oraz budową instalacji doziemnej gazowej w Białymstoku przy ul. Suchowolca 25,25A,25B,25C,25D,25E i 25G, usytuowanych na działkach o nr geod.792/1 i 792/3, obręb 21 wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę..
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku - część II/2015, tj.: Wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę budynków mieszkalnych z zagospodarowaniem terenu oraz budową instalacji doziemnej gazowej w Białymstoku przy ul. Suchowolca 25,25A,25B,25C,25D,25E i 25G, usytuowanych na działkach o nr geod.792/1 i 792/3, obręb 21 wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został podany w załączniku nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia. 2. Wymaga się udzielenia co najmniej 3 letniej rękojmi..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 71.22.00.00 - Usługi projektowania architektonicznego 71.25.10.00 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków 71.20.00.00 - Usługi architektoniczne i podobne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19.03.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
MDOM PROJEKT Pracownia Architektury Bartosz Krzywicki
jakie przetargi wygrała firma
MDOM PROJEKT Pracownia Architektury Bartosz Krzywicki
- mDOM PROJEKT Pracownia Architektury Bartosz Krzywicki, ul. Lipowa 14 lok.9, 15-427 Białystok, kraj/woj. podlaskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 71136,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 73677,00
Oferta z najniższą ceną: 73677,00 / Oferta z najwyższą ceną: 86961,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BIAŁEGOSTOKU
- Organizacja XIV Podlaskich Targów Ekonomii Społecznej
- Remont budynku nr 1 na terenie K- Szypliszki
- Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.
- Remont sal lekcyjnych w budynku Zespołu Szkół Technicznych z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku (ZSTiOzOI)
- Remont dwóch zbiorników retencyjnych na wodę pitną Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku
- Świadczenie usług obsługi serwisowej i naprawy wad platformy EduPortal i Akademickiego Biura Karier (ABK) oraz świadczenie usług utrzymania systemów i dostarczenia aktualizacji systemów (maintenance)
więcej: przetargi w Białymstoku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Żarnowie - etap I"
- Budowa szklarni na warsztatach szkolnych (II etap - wyposażenie szklarni VENLO na warsztatach szkolnych) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej
- "Modernizacja hali obróbki skrawaniem - hala nr 2 w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym na potrzeby kształcenia zawodowego dla branży mechaniczno - mechatronicznej" w formule zaprojektuj i wybuduj.
- Wykonanie wielobranżowej dokumentacji wykonawczej dla inwestycji pn. "Modernizacja Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, filii Centrum Kultury Podgórza"
- Budowa budynku wielorodzinnego w Nowym Mieście Lubawskim
- Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na obiekcie Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie - w formule zaprojektuj i wybuduj
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.