To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2008-03-26
Lublin: Dostawa gazów medycznych dla ZOZ MSWiA w Lublinie
Numer ogłoszenia: 60758 - 2008; data zamieszczenia: 26.03.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 9966 - 2008.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie, ul. Grenadierów, 20-331 Lublin, woj. lubelskie, tel. 081 7284626, fax 081 7285698.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa gazów medycznych dla ZOZ MSWiA w Lublinie.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia - dostawa gazów medycznych został podzielony na trzy pakiety: 1. Tlen medyczny ciekły i gazowy, 2. Podtlenek azotu, 3. Ciekły azot.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 24.11.11.40 - Gazy medyczne Kod CPV wg słownika 2008: 24.11.15.00 - Gazy medyczne .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 82476 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Tlen medyczny ciekły i gazowy.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.02.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- LINDE GAZ POLSKA SPÓŁKA Z O.O., AL. JANA PAWŁA II 41A, 31-864 KRAKÓW, kraj/woj. małopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 55700.00
- Oferta z najniższą ceną: 55700.00 / oferta z najwyższą ceną: 55700.00
- Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 2 NAZWA: Podtlenek azotu.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.02.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- LINDE GAZ POLSKA SPÓŁKA Z O.O., AL. JANA PAWŁA II 41A, 31-864 KRAKÓW, kraj/woj. małopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 16896.00
- Oferta z najniższą ceną: 16896.00 / oferta z najwyższą ceną: 16896.00
- Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 3 NAZWA: Ciekły azot.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.02.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- LINDE GAZ POLSKA SPÓŁKA Z O.O., AL. JANA PAWŁA II 41A, 31-864 KRAKÓW, kraj/woj. małopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 9880.00
- Oferta z najniższą ceną: 9880.00 / oferta z najwyższą ceną: 9880.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z LUBLINA
- USŁUGA WYKONYWANIA PRZEGLĄDÓW SERWISOWYCH I NAPRAW URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH BĘDĄCYCH NA WYPOSAŻENIU REGIONALNEGO CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W LUBLINIE
- Dostawa produktów farmaceutycznych, leków weterynaryjnych, szczepionek dla medycyny weterynaryjnej, kateterów, suplementów diety, karmy dla zwierząt oraz leków farmacji ludzkiej.
- Wykonanie robót na potrzeby zamknięcia i rekultywacji kwatery odpadów komunalnych (kwatery II) zlokalizowanej w m. Jawidz, gmina Spiczyn
- Dostawa materiałów opatrunkowych i asortymentu do leczenia ran.
- Dostawa komputerów, urządzeń preferencyjnych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
- Rozbudowa drogi krajowej nr 2 polegająca na budowie drogi dla pieszych i rowerów w ramach zadania pn.: "Poprawa brd na drodze krajowej nr 2 administrowanej przez Rejon w Międzyrzecu Podlaskim"
więcej: przetargi w Lublinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- 2026 Dostawa butli z tlenem medycznym i tlenkiem azotu oraz dzierżawa butli dla WSRM w Łodzi
- Dzierżawa 150 szt. koncentratorów tlenu dla Ośrodka Domowego Leczenia Tlenem oraz dostawa tlenu medycznego wraz z dzierżawą butli tlenowych w Szpitalu Chorób Płuc w Siewierzu
- Sukcesywna dostawa gazów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
- dostawy gazów medycznych : ciekłego tlenu medycznego, tlenu medycznego w butlach, medycznego podtlenku azotu w butlach, medycznego dwutlenku węgla w butlach do SPZOZ w Siedlcach
- Adaptacja pomieszczeń na potrzeby Centrum Symulacji Medycznych dla kierunku lekarskiego w przyziemiu budynku Collegium Medicum Uniwersytetu Kaliskiego przy ul. Kaszubskiej 13
więcej: Gazy medyczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





