Ogłoszenie z dnia 2008-03-18
Gliwice: IIUS KAO-25/ZP-2/2008
Numer ogłoszenia: 55404 - 2008; data zamieszczenia: 18.03.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, ul. Młodego Hutnika, 44-100 Gliwice, woj. śląskie, tel. 032 3399803, fax 032 2704017.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa terenowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: IIUS KAO-25/ZP-2/2008.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa wraz z naprawą gwarancyjną oraz serwisową serwera domeny Windows do budynku Drugiego Urzędu Skarbowego w Gliwicach.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 30.26.10.00 - Serwery sieciowe Kod CPV wg słownika 2008: 48.82.10.00 - Serwery sieciowe Oryginalny kod CPV: 30.24.82.00 - Licencje na oprogramowanie Kod CPV wg słownika 2008: 48.00.00.00 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Oryginalny kod CPV: 72.52.10.00 - Usługi dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego Kod CPV wg słownika 2008: 72.61.00.00 - Usługi dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 14995 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: zapytanie o cenę
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 18.03.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"VENCO" SPÓŁKA CYWILNA, M.RZEPKA, W.ŚWIATOWSKI, S.PAL, B.MAŁYSIAK
jakie przetargi wygrała firma
"VENCO" SPÓŁKA CYWILNA, M.RZEPKA, W.ŚWIATOWSKI, S.PAL, B.MAŁYSIAK
- VENCO Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 10, 40-020 Katowice, kraj/woj. śląskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 14995.00
- Oferta z najniższą ceną: 14995.00 / oferta z najwyższą ceną: 15815.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z GLIWIC
- Dostawa chwytaka elektromagnetycznego dla PGG S.A. Oddział KWK Sośnica.
- 2026 - Utrzymanie czystości pomieszczeń Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach
- SUKCESYWNE DOSTAWY PAPIERU KSEROGRAFICZNEGO DLA NARODOWEGO INSTYTUTU ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE - PAŃSTWOWEGO INSTYTUTU BADAWCZEGO ODDZIAŁU W GLIWICACH
- 4WOG-1200.2712.13.2026 Roboty budowlane w podziale na 2 części: 1. Remont kominów w budynku nr 2 Bytom. 2. Naprawa i konserwacja budynku nr 1 Bielsko-Biała.
- 2026 - Zapewnienie gorących posiłków z dowozem osobom objętym pomocą przez Ośrodek Pomocy Społecznej na terenie miasta Gliwice
- "Budowa wiaty piknikowej przy palenisku nad stawem Szachta przy ul. Jesiennej w Gliwicach wraz z dojściem."
więcej: przetargi w Gliwicach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup i dostawa systemu kontroli dostępu do sieci komputerowej przez urządzenia i użytkowników (Network Access Control - NAC)
- Zakup serwera, drukarek oraz oprogramowania
- Zakup i dostawa serwerów z macierzą dyskową do siedziby Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka
- "Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy i Miasta Żuromin w ramach projektu grantowego Cyberbezpieczny Samorząd"
- "Wyposażenie pracowni w nowoczesne sprzęty i pomoce dydaktyczne w ramach projektu "Bialscy uczniowie stawiają na praktykę""
- "Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Gminie Bałtów" - powt.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





