Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2021-01-11
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
INFORMACJE O ZMIENIANYM OGŁOSZENIU
Data: 2021-01-11
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
telefon: 041 3612344 w. 29
e-mail: scrmits@post.pl
www: www.scrmits.pl
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
Numer sekcji: informacje wstępne
Punkt:
W ogłoszeniu jest:
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie
W ogłoszeniu powinno być:
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:tak
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 540550608-N-2020
INNE PRZETARGI Z KIELC
- Usługa wykonania procesu biotechnologicznej produkcji peptydu penicimutide w skali półtechniczej
- Świadczenie usługi serwisu urządzeń drukujących wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
- Dostawy tlenu medycznego oraz świadczenie usług legalizacji i naprawy butli w okresie 3 lat
- Dostawy odczynników i materiałów kontrolnych do analizatora hematologicznego 5-Diff pozwalające na wykonanie 152 000 analiz wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego 5-Diff.
- "Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym oraz doręczeń przekazów pieniężnych na rzecz MOPR w 2026 roku"
- Zakup wraz z dostawą wyrobów medycznych na Blok Operacyjny Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
więcej: przetargi w Kielcach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





