Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2005-10-07
SPROSTOWANIE ogłoszenia zamieszczonego przez Areszt Śledczy w Krakowie, 31-155 Kraków, ul. Montelupich 7, woj. małopolskie, w biuletynie 217/2005 pod pozycją 51224. W ogłoszeniu jest: IV. 2) Kryteria oceny ofert: Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie pod względem: Powinno być: IV. 2) Kryteria oceny ofert: Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie pod względem: 1. cena dostawy - 90% 2. stałość ceny - 10%
INNE PRZETARGI Z KRAKOWA
- 28/2026; Remont klatki schodowej i wykonanie izolacji fundamentów w budynku mieszkalnym, wielorodzinnym przy ul. Zamoyskiego 45 w Krakowie
- DOSTARCZANIE CIŚNIENIOMIERZY ZEGAROWYCH PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY
- USŁUGA NAPRAWY I SERWISOWANIA MOBILNEGO MODUŁU STANOWISKA DOWODZENIA (MMSD)
- Remont elewacji budynku Samorządowego Przedszkola nr 92 w Krakowie przy ul. Krzemionki 33
- "Przygotowanie i przeprowadzenie w imieniu Zamawiającego badania przez Urząd Dozoru Technicznego butli SUG - stałych urządzeń gaśniczych"
- ZP.43.2026 - Dostawa oprogramowania biurowego
więcej: przetargi w Krakowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





