To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-02-21
Częstochowa: Przetarg na dostawę jaj kurzych
Numer ogłoszenia: 51056 - 2012; data zamieszczenia: 21.02.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 22738 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Areszt Śledczy w Częstochowie, ul. Mirowska 22, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie, tel. 0-34 370-60-00, faks 0-34 360-60-73.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: areszt śledczy.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przetarg na dostawę jaj kurzych.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w okresie 24 miesięcy n/w asortymentu: Jaja kurze (klasa L) Ilość szacunkowa: 180 000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu: Wyżej wymienione produkty mają być zgodne z obowiązującymi normami, w opakowaniach (wytłoczkach do 30 szt.), do dostawy każdorazowo dołączony ma być certyfikat terminu przydatności do spożycia, którego czas nie może być krótszy niż 14 dni od daty dostawy. Dostawy mają być realizowane na podstawie zamówień składanych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (email) z dwudniowym wyprzedzeniem przez zamawiającego, według jego potrzeb do magazynu żywnościowego Aresztu Śledczego w Częstochowie w dni powszednie do godziny 12:00 przez dostawcę, z którym zostanie zawarta umowa (załączona do niniejszej specyfikacji). Środek transportu musi odpowiadać warunkom sanitarnym oraz przepisom HACCP. Podana ilość asortymentu jest szacunkowa i może ulec zmianie. Z tego tytułu Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia wobec Zamawiającego.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 03.14.25.00 - Jaja .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.02.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- HODOWLA DROBIU Andrzej Stawiarz, ul. Hektarowa 17, 42-200 Częstochowa, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 63000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 61200,00
Oferta z najniższą ceną: 61200,00 / Oferta z najwyższą ceną: 68040,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z CZĘSTOCHOWY
- "Remonty wolnych lokali miesz. zlok. w bud. miesz., stanowiących zasób kom. gminy zarz. i adm. przez ZGM "TBS" w Częstochowie Sp. z o. o. oraz sporz. świadectw charakt. energ. wyremont. lokali"
- Sukcesywne dostawy mięs (3 części) do Aresztu Śledczego w Częstochowie.
- Sukcesywne dostawy pieczywa do AŚ w Częstochowie .
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Przebudowa skrzyżowania DP 1096S, DP 1098S, DP 1099S w m. Podlesie, gm. Lelów".
- Sukcesywne dostawy nabiału, tłuszczy i jaj kurzych ( 2 części) do Aresztu Śledczego w Częstochowie.
- Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w placówkach oświatowych w Częstochowie -3 części.
więcej: przetargi w Częstochowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Dostawa artykułów spożywczych do stołówki Przedszkola w Oblęgorku
- Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2026 dla Szkoły Podstawowej nr 44 w Gdańsku
- Sukcesywna dostawa produktów spożywczych do jednostek Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w pierwszym półroczu 2026r. (2)
- Sukcesywne dostawy nabiału, tłuszczy i jaj kurzych ( 2 części) do Aresztu Śledczego w Częstochowie.
- Poczęstunek w ramach projektu pn. Wsparcie klubów seniora w Gminie Biesiekierz
- WYBÓR DOSTAWCÓW ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH, NA RZECZ PRZEDSZKOLA NR 90 WE WROCŁAWIU
więcej: Jaja »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





