To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2020-12-16
Dostawa tlenku azotu dla Oddziału Neonatologicznego
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Numer ogłoszenia: 591608-N-2020
Numer ogłoszenia: 540200314-N-2020
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:telefon: +48322482452
faks: +48327795912
e-mail: zampub@szpitalruda.pl
www: www.szpitalruda.pl
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
Dostawa tlenku azotu dla Oddziału Neonatologicznego
Numer referencyjny (jeżeli dotyczy): 33/PN/20
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa tlenku azotu wraz z dzierżawą trzech aparatów do podaży tlenku azotu dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1A lub 1B do SIWZ/UMOWY.
2.Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania przewidziane ustawą Prawo farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2020 r. poz. 944 z późn. zm.) – dotyczy pozycji 1 (tlenku azotu).
3.Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w: - dotyczy pozycji 4 (aparatów)
- Ustawie o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010 r. (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 186 z późn. zm.),
- Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 5 listopada 2010 r. w sprawie sposobu kwalifikacji wyrobów medycznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 215, poz. 1416),
- Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur zgodności wyrobów medycznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 211),
- Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 23 września 2010 r. w sprawie wzoru znaku CE (Dz. U. z 2010 r.
Nr 186, poz. 1252),
- Dyrektywie 93/42/EWG z dnia 14 kwietnia 1993 r. - dotyczącej wyrobów medycznych ze zmianami.
- Oferowany przedmiot zamówienia musi być wprowadzony do obrotu i używania w jednostkach służby zdrowia na terytorium RP zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej oraz posiadać wszelkie wymagane prawem certyfikaty, świadectwa, atesty, dopuszczenia, wpisy do odpowiednich rejestrów.
5.Dostawa tlenku azotu obejmuje dostawę tlenku azotu w butlach o pojemności 10l i stężeniu 800 ppm wraz z dzierżawą butli (zawór butli do podłączenia urządzenia do podawania tlenku azotu posiada gwint M 30 x 2).
6.Zamówiony towar (tlenek azotu oraz wszelkie niezbędne materiały zużywalne) winien być dostarczony w godzinach 7.00-14.00 do pomieszczenia w Aptece Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. w terminie do 48 godzin od daty złożenia zamówienia, transportem Wykonawcy lub za pośrednictwem profesjonalnej firmy przewozowej. Jeżeli dostawa wypada w dniu wolnym od pracy lub poza godzinami pracy Apteki, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie.
7.Dostawa przedmiotu zamówienia będzie się odbywała każdorazowo na podstawie zamówienia,określającego rodzaj i ilość przedmiotu zamówienia.
8.Zamówienie może być złożone w formie pisemnej – w tym poprzez przesłanie pocztą elektroniczną lub faksem.
9.Wykonawca gwarantuje, że dostarczony tlenek azotu odpowiada wymogom obowiązujących norm jakościowych - do każdej dostawy należy dołączyć odpowiedni atest.
10.Zamawiający wymaga, aby dostarczane butle były kompatybilne z zestawem do terapii tlenkiem azotu – NoxBox.
11.Wykonawca udostępni Zamawiającemu trzy aparaty do podaży tlenku azotu na wózkach jezdnych, na każdym wózku musi być miejsce na umieszczenie dwóch oferowanych butli. Po wyczerpaniu tlenku z jednej butli urządzenie rozpocznie podawanie tlenku z drugiej butli. Aparaty muszą współpracować z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami i aparatami CPAP: Avea (Carestream), Sensor Medics 3100A (Carestream), Fabian (Acutronics), Infant Flow (Carestream), Servo-i (Maquet).
12.Wykonawca dostarczy wszystkie niezbędne elementy do zapewnienia współpracy aparatów z respiratorami posiadanymi przez Zamawiającego.
13.Aparaty muszą automatycznie (samodzielnie) dostosowywać przepływ gazu do zadanych przez użytkownika wartości ppm. Aparaty umożliwiają śledzenie kształtu fali respiratora oraz dostarczanie zsynchronizowanej
i proporcjonalnej dozy tlenku azotu (śledzi kształt fali oddechowej, automatycznie dostosowuje się do krzywej oddechowej pacjenta).
14.Wszystkie aparaty muszą posiadać zintegrowany system awaryjnego podawania NO w przypadku awarii głównego systemu podawania.
15.Aparaty muszą monitorować stężenie NO, NO2, O2.
16.Aparaty muszą posiadać wbudowany akumulator na minimum 4 godz. pracy urządzenia.
17.Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć aparaty na Oddział Neonatologiczny maksymalnie w terminie 3 dni od daty zawarcia umowy. Aparaty zostaną przekazane protokołem zdawczo - odbiorczym podpisanym przez przedstawicieli obu stron z określeniem wartości brutto dzierżawionych aparatów.
18.Wykonawca zapewnia bezpłatny serwis, przeglądy oraz kalibrację oferowanych aparatów. W przypadku awarii Wykonawca jest zobowiązany w terminie do 7 dni od daty zgłoszenia do wymiany aparatu na wolny od wad lub jego naprawę.
19.Wykonawca zapewnia szkolenie użytkowe dla personelu medycznego przeprowadzone przed rozpoczęciem eksploatacji aparatów – termin oraz miejsce szkolenia do ustalenia z użytkownikiem. Zakres szkolenia obejmuje omówienie wszystkich funkcji aparatów, zastosowanie ich w praktyce oraz zasady prawidłowego użytkowania w praktyce.
20.Wymagany termin płatności wynosi 30 dni od daty doręczenia prawidłowo pod względem merytorycznym i formalnym wraz ze wskazaniem numeru umowy, wystawionej faktury Zamawiającemu.
II.4) Informacja o częściach zamówienia
Zamówienie było podzielone na części: Nie
II.5) Główny kod CPV: 24.11.22.00
SEKCJA III: PROCEDURA
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.2) Całkowita wartość zamówienia (wartość bez VAT): 800735.50 PLN
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: 0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: 0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: 0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Nazwa wykonawcy: Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: ul. Prof. Michała Życzkowskiego 17
Kod pocztowy: 31-864
Miejscowość: Kraków
Kraj/woj.: małopolskie
Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: Nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: Nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: Nie
Oferta z najniższą ceną/kosztem: 783623.16
Oferta z najwyższą ceną/kosztem: 783623.16
Waluta: PLN
INNE PRZETARGI Z RUDY ŚLĄSKIEJ
- Sukcesywna dostawa materiałów medycznych jednorazowego użytku, tj. podkłady, serwety, do jednostek organizacyjnych Zamawiającego
- Sukcesywna dostawa środków czystości do jednostek organizacyjnych Fundacji ,,Unia Bracka"
- "Sporządzenie wznowień granic nieruchomości wraz ze sporządzeniem projektów podziałów nieruchomości oraz sporządzenie projektów podziałów dla nieruchomości położonych na terenie miasta Ruda Śląska"
- Podziały nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej przy ulicach (...) , sporządzenie wznowienia granic wraz z podziałem nieruchomości przy ulicy Sikorek 91 oraz projekt podziału ul. Gęsia
- Remont wraz z modernizacją kombajnu chodnikowego typu R-130 o numerze fabrycznym 50/11 dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Halemba
- Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Rudzie Śląskiej, etap III - "Termomodernizacja hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Hallera 16b"
więcej: przetargi w Rudzie Śląskiej »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





