Ogłoszenie z dnia 2020-12-11
sukcesywna dostawa mrożonek i ryb dla Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie od 1.01.2021r. do 31.12.2021r.
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:telefon: 134 363 453
faks: 134 367 399
e-mail: dpskrosno@wp.pl
www: http://dps-krosno.pl/
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
sukcesywna dostawa mrożonek i ryb dla Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie od 1.01.2021r. do 31.12.2021r.
Numer referencyjny (jeżeli dotyczy):
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
dostawa mrożonek i ryb dla podopiecznych DPS nr 1 w Krośnie
II.4) Informacja o częściach zamówienia
Zamówienie było podzielone na części: Nie
II.5) Główny kod CPV: 15.22.00.00
SEKCJA III: PROCEDURA
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.2) Całkowita wartość zamówienia (wartość bez VAT): 1715950 PLN
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: 03
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: 0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: 0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Nazwa wykonawcy: Przedsiębiorstwo Handlowo hurtowe " BETEX"J. Bąk, D. Mączka sp.j.
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: ul. Towarowa 2,
Kod pocztowy: 38-200
Miejscowość: Jasło
Kraj/woj.: podkarpackie
Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: Tak
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: Nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: Nie
Oferta z najniższą ceną/kosztem: 1801748
Oferta z najwyższą ceną/kosztem: 211135
Waluta: PLN
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytania o cenę na podstawie 69 i następne ustawy Pzp
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu
Zamawiający udzielił zamówienia w trybie zapytania o cenę, bowiem przedmiotem zamówienia są dostawy powszechnie dostępne o ustalonych standardach jakościowych, a wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust 8 ustawy PZP. Przedmiot zamówienia oferowany jest przez liczne podmioty na rynku, zamówienie dotyczy typowej dostawy żywności o typowych standardach. Kryterium wyboru to najniższa cena.
INNE PRZETARGI Z KROSNA
- PRZEBUDOWA KOTŁOWNI GAZOWEJ W BUDYNKU PANS W KROŚNIE PRZY UL. DMOCHOWSKIEGO 12 - ZABUDOWA ZESPOŁU POWIETRZNYCH POMP CIEPŁA
- "Remont drogi powiatowej nr 2413R Jedlicze - Długie - Żarnowiec w m. Żarnowiec"
- ,,Zakup agregatów prądotwórczych w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026"
- Rozwój infrastruktury Lotniska Krosno - przebudowa ogrodzenia
- Remont budynku biurowo-administracyjnego przy ul. Bieszczadzkiej 5 w Krośnie - remont schodów zewnętrznych
- Aranżacja wystaw wraz z wykonaniem dekoracji plastycznych
więcej: przetargi w Krośnie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Rokitnie 38 w 2026r.
- Dostawa produktów mrożonych, garmażeryjnych i ryb
- Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 33 w Olsztynie w 2026r.
- Dostawa artykułów żywnościowych do Szpitala Uzdrowiskowo- Rehabilitacyjnego w Kudowie Zdroju dla podmiotu leczniczego "Zespołu Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku
- Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 21 w Chorzowie, ul. Wolności 133 - II/2025
- Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 17 w Chorzowie, ul. Łagiewnicka 18 - II/2025
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.