Ogłoszenie z dnia 2021-06-17
Zakup zestawów komputerowych
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Nazwa projektu lub programu: PD2PI
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:telefon: 22 3433151
faks: 22 3433333
e-mail: epawelczyk@ichf.edu.pl, abernatek@ichf.edu.pl
www: www.ichf.edu.pl
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
Zakup zestawów komputerowych
Numer referencyjny (jeżeli dotyczy): ZP 2401.40.2020
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
Zakup zestawów komputerowych wraz z dyskami zewnętrznymi
II.4) Informacja o częściach zamówienia
Zamówienie było podzielone na części: Tak
II.5) Główny kod CPV: 30.20.00.00
SEKCJA III: PROCEDURA
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA: Komputer przenośny
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21/01/2021
IV.2) Całkowita wartość zamówienia (wartość bez VAT): 4014 pln
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: 1
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: 0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: 0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Nazwa wykonawcy: Piotr Migda
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: Opaczewska 7 m 16
Kod pocztowy: 02-368
Miejscowość: Warszawa
Kraj/woj.: mazowieckie
Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: Tak
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: Nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: Nie
Oferta z najniższą ceną/kosztem: 4935.99
Oferta z najwyższą ceną/kosztem: 4935.99
Waluta: pln
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie z wolnej ręki na podstawie 67.1.4 ustawy Pzp
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu
W poprzednim postępowaniu przeprowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego nie wpłynęła żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Prowadzenie bieżącej konserwacji i utrzymanie w ruchu ciągłym, instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji wod-kan w zasobach administrowanych przez ZGN Wawer
- Świadczenie usług sprzątania Urzędu Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
- Świadczenie usług hotelarskich.
- Kompleksowa obsługa mediów społecznościowych Budżetu Obywatelskiego Mazowsza, w tym realizacja kampanii promującej nabór i głosowanie, obsługa fotograficzna i wideo realizacji projektów w BOM
- Świadczenie usług z zakresu opieki zdrowotnej oraz usług z zakresu medycyny pracy (24 m-ce od 03.2026)
- Dostawa odczynników oraz sprzętu laboratoryjnego do aparatu BRUKER MALDI BIOTYPER SIRIUS będącego własnością IGiChP.
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem w ramach realizacji pro-jektu "Cyberbezpieczna Gmina Hyżne"
- Zakup i dostawa wyposażenia do Placówki Wsparcia Dziennego na terenie Gminy Grybów w ramach projektu pn. "Kompleksowe wsparcie usług społecznych w Gminie Grybów" z podziałem na części
- Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: "Transformacja cyfrowa SP ZOZ Radzyń Podlaski
- Zakup i dostawa wyposażenia do Dziennego Domu Seniora w ramach projektu pn. "Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów z podziałem na części
- Wymiana serwerów wraz z przedłużeniem licencji systemu wirtualizacji
- Zakup, dostawa, wdrożenie systemu do zarządzania dostępem do systemów informatycznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
więcej: Urządzenia komputerowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





