To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-03-08
Pleszew: Dostawa kardiowerterów-defibrylatorów
Numer ogłoszenia: 50473 - 2010; data zamieszczenia: 08.03.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 24865 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie Sp. z o.o., ul. Poznańska 125a, 63-300 Pleszew, woj. wielkopolskie, tel. 062 74 20 700, faks 062 74 20 900.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa kardiowerterów-defibrylatorów.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: . Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych opisanych w załączniku nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia *Wymagania i parametry techniczne* przeznaczonych do wszczepiania pacjentom w ośrodku Zamawiającego, w następujących ilościach: - kardiowerter-defibrylator jednojamowy - 60 szt. - kardiowerter-defibrylator dwujamowy - 10 szt. - elektrody i introducery w ilościach określonych w formularzu oferty. 2. Oferowane urządzenia muszą bezwzględnie spełniać wymagania określone w wyżej wymienionym załączniku. Jeżeli nie będą spełniać choć jednego wymagania Zamawiający uzna iż treść oferty jest niezgodna z treścią specyfikacji istotnych warunków zamówienia przez co zostanie ona odrzucona na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 2 ustawy - Pzp. 3. Wykonawca, w okresie obowiązywania umowy, zobowiązany jest zapewnić Zamawiającemu (bez dodatkowych opłat) oprzyrządowanie niezbędne do wykonywania zabiegów wszczepiania, tj. programator do kontroli stymulatorów/kardiowerterów (2 szt.) oraz analizator z miernikiem impedancji elektrycznej (1 szt.). Dopuszczalne jest również rozwiązanie techniczne, w którym oba te urządzenia są zintegrowane, tzn. znajdują się w jednej obudowie. 4. Towar będzie dostarczany bezpośrednio do Apteki Szpitalnej PCM w Pleszewie na koszt i ryzyko Wykonawcy.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.18.22.00 - Urządzenia do stymulacji pracy serca .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19.02.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Medtronic Poland Sp. z o.o., ul Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa, ul Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 740000 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 1050675,80
Oferta z najniższą ceną: 1050675,80 / Oferta z najwyższą ceną: 1050675,80
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z PLESZEWA
- Dostawa ambulansu wraz z wyposażeniem na potrzeby Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie.
- Dostawa śmieciarki dwukomorowej
- Dostawy pieczywa dla Domu Pomocy Społecznej w Pleszewie w roku 2026
- Zakup dwóch agregatów prądotwórczych o mocy 80kW
- Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego na potrzeby awaryjnego zasilania Starostwa Powiatowego w Pleszewie
- Kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie na 2026 rok
więcej: przetargi w Pleszewie »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





