To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-12-12
Szczecin: ŚWIADCZENIE USŁUG SZKOLENIOWYCH ZGODNIE Z PROGRAMEM FUNDAMENTALS OF THE JAVA PROGRAMMING LANGUAGE ORAZ PRZEPROWADZENIE EGZAMINÓW Z JĘZYKA PROGRAMOWANIA: CPA - C++ CERTIFIED ASSOCIATE PROGRAMMER W RAMACH PROJEKTU PT. PODNOSZENIE SKUTECZNOŚCI STUDIOWANIA NA KIERUNKU INFORMATYKA
Numer ogłoszenia: 504722 - 2012; data zamieszczenia: 12.12.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 436504 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Al. Piastów 17, 70-310 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 0-91 449 4250, 449 4042, faks 0-91 449 4690.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: ŚWIADCZENIE USŁUG SZKOLENIOWYCH ZGODNIE Z PROGRAMEM FUNDAMENTALS OF THE JAVA PROGRAMMING LANGUAGE ORAZ PRZEPROWADZENIE EGZAMINÓW Z JĘZYKA PROGRAMOWANIA: CPA - C++ CERTIFIED ASSOCIATE PROGRAMMER W RAMACH PROJEKTU PT. PODNOSZENIE SKUTECZNOŚCI STUDIOWANIA NA KIERUNKU INFORMATYKA.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia zgodnie z programem Fundamentals of the Java Programming Language oraz przeprowadzenie egzaminów z języka programowania: CPA - C++ Certified Associate Programmer - w projekcie dofinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 4.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt. Podnoszenie skuteczności studiowania na kierunku Informatyka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m. in. zakres tematyczny szkolenia i egzaminu) zawiera Dział II SIWZ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00 - Usługi szkoleniowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Zamówienie podlega współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 4.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt. Podnoszenie skuteczności studiowania na kierunku Informatyka..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26.11.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Fundacja IT, ul. Jagiellońska 67 lok. E, 70-382 Szczecin, kraj/woj. zachodniopomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 63954,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 52474,00
Oferta z najniższą ceną: 52474,00 / Oferta z najwyższą ceną: 52474,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z SZCZECINA
- Świadczenie usługi doradztwa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia ośrodka szkoleniowego MUSTC oddział OSRM Politechniki Morskiej w Szczecinie przez akredytację OPITO
- Dostawa, instalacja i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej.
- AS/BZP/01/2026 Dostawa energii elektrycznej do obiektów Akademii Sztuki w Szczecinie
- "Praktyka zawodowa morska dla uczniów klas III i IV Technikum Morskiego i Politechnicznego w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie"
- Sukcesywna dostawa środków ochrony indywidualnej, odzieży roboczej i ochronnej oraz obuwia roboczego i ochronnego na potrzeby spółki Fabryka Wody sp. z o.o. przy ul. 1 Maja 41 w Szczecinie
- Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania pn. "Przebudowa i dostosowanie p. poż. budynku DS1 przy ul. Bohaterów Warszawy w Szczecinie"
więcej: przetargi w Szczecinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Organizacja i przeprowadzenie dwóch 4-dniowych wyjazdów warsztatowych z zakresu rozwoju osobistego dla 150 uczestników projektu "Kompas Kariery" wraz z 30 opiekunami
- opracowanie i przeprowadzenie kursów z języka angielskiego, testów poziomu, szkoleń i obserwacji metodycznych i próbnych egzaminów dla podchodzących do egzaminów Cambridge English Language Assessment
- Usługa szkolenia dla kadry prowadzącej dydaktykę na Uniwersytecie Łódzkim w ramach projektu "Potęga dydaktyki - program rozwoju kwalifikacji i kompetencji kadry Uniwersytetu Łódzkiego".
- Usługa kompleksowego zorganizowania 5-dniowego grupowego wyjazdu studyjnego do Włoch - na potrzeby Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.
- Przeprowadzenie kursu lakierniczo-blacharskiego ( powiat żarski)
- Przeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B ( powiat świebodziński)
więcej: Usługi szkoleniowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





